W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.

Gdzie znajdę kody rabatowe?

Jesteś tutaj: Centrum informacji /

Kody rabatowe dostępne są w Koncie Klienta. Dlatego warto je założyć! Wówczas żadna promocja Ciebie nie ominie. Kody Promocyjne dotyczą najczęściej akcji promocyjnych ograniczonych czasowo, co sprawia, że każdy kod ma określoną datę ważności.

Co w takim razie zrobić, żeby nie przeoczyć żadnej promocji w naszym Sklepie Internetowym?

Istnieje jedno proste rozwiązanie – zapisz się na nasz Newsletter, dzięki któremu systematycznie będziemy Cię informować o najciekawszych i najkorzystniejszych akcjach promocyjnych. Minuta poświęconego czasu może zaowocować dużymi oszczędnościami! Kody Rabatowe są wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adresy mailowe podane w trakcie zapisywania się do Newslettera, lub Rejestracji – tylko w przypadku udzielenia odpowiedniej zgody).

Czy treść była pomocna?
  • Formularz
  • Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

812 812 812 pon-sb 08:00-21:00

Brak konsultanta pon-pt 08:00-17:00

sklep@oleole.plpon-pt 08:00-17:00