812 812 812
Obserwowane
Koszyk
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW - jonizacja

Dostępne kolory

 • Maksymalne rozmiary pomieszczenia:  26 m2
 • Wydajność:  216 m3/h
 • Poziom hałasu:  max. 47 dB / min. 23 dB
 • Czujniki:  kurzu, temperatury, wilgotności

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
 • promocja internetowa
  1 39900
 • 69,95
  × 20 rat 0%

  Do marca nie płacisz!

  69,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do marca nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 499 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 799 zł

 • Cena obowiązuje: 22.11.2023 - 30.11.2023

Oczyszczacz powietrza Philips AC0850/11
 • Maksymalne rozmiary pomieszczenia:  49 m2
 • Wydajność:  190 m3/h
 • Poziom hałasu:  max. 61 dB / min. 35 dB
 • Czujniki:  PM 2,5
 • 71900
 • 35,95
  × 20 rat 0%

  Do marca nie płacisz!

  35,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do marca nie płacisz!
Zobaczyłeś 15 z 160 produktów

Oczyszczacze powietrza w OleOle!


Funkcjonowanie oczyszczaczy powietrza polega na utrzymywaniu dobrej kondycji powietrza w naszym otoczeniu. Większą cześć dnia spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych, należą do nich np. dom, biuro czy szkoła. Niezależnie od pomieszczenia, w jakim się znajdujemy, oprócz nas są w nim roztocza, wirusy, bakterie, kurz, zwierzęca sierść, pyłki, zarodniki grzybów lub lotne związki organiczne. Przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach wiąże się z wdychaniem zanieczyszczeń, które się w nim znajdują. Na ratunek stworzono oczyszczacze powietrza, które są w stanie zniwelować większość wymienionych zanieczyszczeń. Są to urządzenia, które za pomocą umieszczonych w nich filtrów, wyodrębniają z powietrza zanieczyszczenia. Warto też wiedzieć, że oczyszczacze powietrza służą wyeliminowaniu w przyszłości chorób układu oddechowego oraz alergii.

 

Jak wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza?


Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli oczyszczaczy powietrza, ale ich podstawą jest wdrożony system filtrowania. Przed zakupem urządzenia należy zwrócić uwagę na jego funkcje i parametry – czy wyłapie kurz i sierść zwierząt, czy pochłania zapachy, czy potrafi zminimalizować obecność alergenów i najważniejsze – czy poradzi sobie ze smogiem.

Dobrze jest wybrać oczyszczacz powietrza wyposażony w lampę UV oraz system jonizacji powietrza. Lampa pomaga zlikwidować bakterie, roztocza i grzyby, natomiast jonizator ma za zadanie naładować powietrze jonami ujemnymi, które poprawiają środowisko – w tym niestety jest sporo jonów dodatnich, wytwarzanych przez sprzęt elektroniczny.

Kolejną ważną cechą oczyszczaczy powietrza jest ich wydajność, najczęściej producent podaje ją w metrach kwadratowych pomieszczenia, w którym docelowo znajdować ma się urządzenie. Należy mieć na uwadze, że im wydajniejszy oczyszczacz powietrza, tym jego cena będzie wyższa.

Producenci podają również informację o poziomie hałasu, który generuje urządzenie. Często możemy spotkać się również z informacją o objętości powietrza, którą oczyszczacz jest w stanie przefiltrować w ciągu godziny.
 

Oczyszczacze powietrza – duży wybór w OleOle!


W OleOle! posiadamy szereg różnych rodzajów oczyszczaczy powietrza. Z pewnością znajdziesz taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy produkt posiada indywidualną charakterystykę. Pomoże Ci ona w wyborze odpowiedniego sprzętu. Szukanie oczyszczaczy powietrza ułatwi również opcja porównywania sprzętu. Kupując u nas zyskujesz dobrej jakości urządzenie z gwarancją producenta, a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Za transport produktów do Twojego domu nic nie płacisz. Sprawdź czy możesz odebrać oczyszczacz powietrza w jednym z 10 tys. punktów odbioru osobistego, zlokalizowanych w całej Polsce. Nie czekaj, zrób zakupy na OleOle! już dziś – w razie pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta! Udanych zakupów!

Więcej
Ostatnia strona