Dołącz do odbiorców newslettera OleOle!, a nie ominie Cię żadna promocja!

Dowiedz się przed innymi o:

najlepszych promocjach nowościach konkursach i akcjach specjalnych
biuletyn
Uzupełnij adres e-mail.
W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych prosimy zaznacz "Nie jestem robotem".
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OleOle! (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży OleOle! (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zapisz się żeby otrzymywać od OleOle! informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list. .
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle!, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, , @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Pytania i odpowiedzi

Masz problem z otrzymywaniem naszego newslettera?

Upewnij się, że potwierdziłeś subskrypcję

Zawsze po wyrażeniu chęci zapisania się do biuletynu, wysyłamy maila z potwierdzeniem subskrypcji. Dopóki nie klikniesz w link "Potwierdzam", nie zapiszemy Twojego adresu do bazy.

  1. kliknij w link prawym przyciskiem myszy,
  2. wybierz polecenie kopiuj adres odnośnika,
  3. wklej go w pole adresu w swojej przeglądarce internetowej i wciśnij enter.
Sprawdź, czy nie oznaczyłeś naszego newslettera jako spam

Sprawdź czy nie oznaczyłeś naszego newslettera jako spam (wiadomość śmieć) i czy nie trafia do folderu spam

Nasz newsletter nie wyświetla się prawidłowo?

Odblokuj obrazki w newsletterze

Jeżeli masz problem z wyświetlaniem treści newsletera, kliknij w nagłówku wiadomości w link wyświetl obrazy poniżej / pokaż obrazki / wyświetl obrazki / odblokuj obrazki w zależności od serwisu lub programu poczty e-mail.

Jeżeli korzystasz z poczty e-mail na Google.pl (Gmail) kliknij link w nagłówku wiadomości: Zawsze wyświetlaj obrazy wysłane z adresu newsletter@oleole.pl

Wyświetl newsletter w przeglądarce

Gdy nadal masz problem z wyświetlaniem treści newslettera, kliknij u góry wiadomości w link Wersja on-line. Newsletter zostanie wyświetlony w przeglądarce w nowym oknie.

Chcesz wypisać się z newslettera?

Rezygnacja z Newslettera

W OleOle! szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty biuletynu. Aby wypisać się z newslettera, kliknij w link rezygnacji z otrzymywania newslettera znajdujący się na dole w każdym newsletterze.