812 812 812
Obserwowane
Koszyk
480x140 Gwarancja Najniższej Ceny
1200x100 Preordery
Laptop Apple MacBook Air M1 13,3" M1 16GB RAM 256GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość
Pamięć RAM:  16 GB
8 GB
Dysk:  256 GB SSD
512 GB SSD
Kolor: 
Szary
 • Ekran: 13,3 ", 2560 x 1600 pikseli
 • Procesor: Apple M1
 • Pamięć: 16 GB DDR4 RAM
 • Grafika: Apple M1 (7-rdzeni)
 • Dysk: 256 GB SSD
 • System operacyjny: macOS Big Sur lub nowszy
4 89900
Gwarancja najniższej ceny lub zwrot różnicy!
Raty

RRSO 0%

489,90 zł x 10 rat 0%

Laptop ultrabook ASUS Zenbook 14 OLED UX3405MA-PP175W 14'' 120Hz Ultra 5 125H 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Niebieski

Outlet od

4 368 zł

 • Ekran: 14 ", 2880 x 1800 pikseli 120 Hz
 • Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 14gen 125H
 • Pamięć: 16 GB LPDDR5X RAM
 • Grafika: Intel® Arc™ Graphics
 • Dysk: 1 TB SSD
 • System operacyjny: Windows 11 Home Edition
4 79900

Outlet od: 4 368 zł

Gwarancja najniższej ceny lub zwrot różnicy!
Raty

RRSO 0%

239,95 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 25 z 786 produktów

Laptopy i netbooki w OleOle!


O ile laptopy i notebooki możemy pojmować w tej samej kategorii i nazywać je zamiennie, tak już w przypadku laptopów i netbooków nie należy tego czynić. Laptopy to obszerna grupa przenośnych komputerów osobistych. Przybierają różną postać – w zależności od parametrów, designu i specyfikacji technicznej. Netbooki stanowią znacznie zawężoną grupę komputerów przenośnych – są lekkie, bardziej mobilne od laptopów i kompaktowe. Z reguły mają matryce w przedziale od 9 do 13 cali i ważą mniej niż 1,5 kilograma, a nawet przybierają postać ultrabooków i ważą poniżej kilograma.

Niestety wraz z malejącymi rozmiarami i niższą wagą, często w parze idą gorsze parametry. Netbooki są bowiem dostosowywane do pracy w różnych warunkach, dlatego ich podstawowym założeniem jest lekkość i mobilność. Stosowane są zatem gorsze podzespoły, które nie ważą dużo, ale umożliwiają swobodne korzystanie z urządzeń. Na netbookau możesz bowiem pracować w programach biurowych, korzystać z podstawowych aplikacji, surfować w internecie, odbierać maile, czytać ebooki. Ustępują one jednak miejsca laptopom, gdy chodzi o obsługę zaawansowanych programów i aplikacji, wydajność pracy albo prędkość.

 

Na co zwrócić uwagę kupując laptopa lub netbooka?


Przede wszystkim musisz się zastanowić nad przeznaczeniem urządzenia. Tak jak wspomnieliśmy powyżej – do użytku domowego, pracy czy obsługi różnych programów, gier i aplikacji, warto zdecydować się laptop. Oferta w OleOle! jest szeroka, zatem bez większych trudności znajdziesz wariant na miarę swoich oczekiwań, o odpowiednich parametrach i w wyznaczonym budżecie. Jeśli jednak szukasz lekkiego, poręcznego i mobilnego sprzętu, sprawdź naszą ofertę netbooków. Te są znacznie lżejsze, mogą być używane w podróży czy przenoszone z miejsca na miejsce. Zwróć jednak uwagę na parametry sprzętu, by ten był wydajny i zdał egzamin podczas wykonywania czynności, dla których go kupujesz.

Wśród najistotniejszy parametrów, które warto wziąć pod uwagę kupując laptopa lub netbooka zaliczyć możemy:

Procesor – jedna z najważniejszych składowych komputera, bowiem to właśnie procesor nadzoruje pracę wszystkich urządzeń oraz oddziałuje na szybkość i wydajność pracy komputera.

Pamięć – laptopy i netbooki w ofercie OleOle! mają pamięć od 1 do nawet 32 GB RAM. Im wyższa wartość, tym lepsze przetwarzanie aktualnie używanych danych.

Ekran – dostępne są warianty laptopów i netbooków w rozmiarach od 11 do nawet 17 cali. Przekłada się to także na wagę i poręczność sprzętu. Ponadto warto zerknąć na dane odnośnie grafiki czy rozdzielczości.

Dysk – jest to rodzaj pamięci masowej, odpowiadający za pojemność urządzenia i sprawność korzystania z niego. Im większy, tym lepiej, ale nie zawsze jest to konieczne.

System operacyjny – niektóre laptopy i netbooki posiadają wgrany już system (np. Windows 10 czy OS X), inne natomiast wymagają samodzielnego zaopatrzenia się w takowy.

 

Laptopy i netbooki – duży wybór w OleOle!


W OleOle! zależy nam na Twoim zadowoleniu. Oferujemy więc całą gamę produktów znanych i cenionych marek. Znajdziesz u nas laptopy i netbooki takich firm, jak: Asus, HP, MSI, Lenovo czy Apple oraz wiele innych. Zachęcamy do poznania oferty i znalezienia idealnego urządzenia. Proces zakupu jest łatwy i przyjemny. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku i ekspresową dostawę. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta. Dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać Twój problem. Udanych zakupów! 
Więcej
Ostatnia strona