W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.

W jakich godzinach mogę się spodziewać transportu przesyłki?

Jesteś tutaj: Centrum informacji /

Godziny transportu uzależnione są od wybranego sposobu dostarczenia przesyłki do odbiorcy.

Towary małogabarytowe

Transport Towarów „małych” - aparaty fotograficzne, kamery wideo, czajniki, golarki, laptopy, tablety, odkurzacze, okapy podszafkowe, smartfony, gry i konsole, itd. realizowanay jest przez firmy kurierskie. Zamówienia docierają do Klientów w dni robocze w godzinach od 09:00 do 19:00. W celu zweryfikowania przypuszczalnej godziny transportu zalecamy kontakt z firmą, która realizuje dostawę (UPS, lub DPD). Informacje niezbędne do zweryfikowania statusu przesyłki (m.in.: numer listu przewozowego) wysyłane są za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Towary dużogabarytowe

W przypadku Towarów dużych - pralki, lodówki, kuchnie, piekarniki, zmywarki, telewizory powyżej 32 cali itd. - dostawa realizowana jest transportem firmowym. Podczas składania Zamówienia istnieje możliwość wybrania konkretnego przedziału czasowego, w którym Towar zostanie dostarczony.

Paczkomaty 24/7 firmy InPost

Do paczkomatów dostarczane są Towary małych rozmiarów. Wiadomość o planowanym terminie dostarczenia Zamówienia do paczkomatu zostanie wysłana za pośrednictwem poczty elektronicznej. Towar oczekuje na odbiór do 3 dni roboczych od chwili dostarczenia do paczkomatu.

Czy treść była pomocna?
  • Formularz
  • Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

812 812 812 pon-sb 08:00-21:00

Brak konsultanta pon-pt 08:00-17:00

sklep@oleole.plpon-pt 08:00-17:00