W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.

Brak faktury lub dokumentu ubezpieczenia Przedłuż Gwarancję®

Jesteś tutaj: Centrum informacji /

Podczas składania zamówienia Klient ma możliwość wyboru formy otrzymania faktury i dokumentu ubezpieczenia. Automatycznie zaznacza się opcja faktury i dokumentu BWW w formie elektronicznej. Dokument ten jest wysyłany w ciągu 3 dni od daty potwierdzenia realizacji zamówienia na wskazany adres e-mail Klienta. W przypadku niewyrażenia zgody na otrzymanie e-faktury, faktura w formie papierowej dostarczana jest wraz z zamówieniem.

W zaistniałej sytuacji prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki e-mail w tym również wiadomości spam.


W celu otrzymania duplikatu dokumentu zakupu (faktury, lub przedłużonej gwarancji) prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza. Ważne jest, aby podczas wypełniania zgłoszenia podać numer Zamówienia oraz zaznaczyć jedną z dostępnych form wysyłki:

  • elektroniczna - dokument zostanie wysłany za pośrednictwem poczty elektronicznej w formacie pdf,
  • papierowa - dokument zostanie wysłany pocztą tradycyjną (prosimy o uwzględnienie adresu wysyłki w trakcie wypełniania formularza).

Elektroniczny dowód zakupu zostanie przesłany e-mailem oraz pojawi się w Koncie Klienta w terminie 2-3 dni od momentu dostarczenia Zamówienia.

Czy treść była pomocna?
  • Formularz
  • Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

812 812 812 pon-sb 08:00-21:00

Brak konsultanta pon-pt 08:00-17:00

sklep@oleole.plpon-pt 08:00-17:00