Ranking czarnych lodówek

Adam

Wahasz się, jaki model lodówki będzie najlepiej wyglądał w Twojej kuchni? Znudziły Ci się klasyczne białe lub srebrne chłodziarki? Zapoznaj się z naszymi propozycjami! Przedstawiamy ranking czarnych lodówek, dzięki któremu znajdziesz model na miarę swoich potrzeb!

Czarne lodówki ranking

Interesujący kolor, metaliczne połyskliwe fronty i estetyczna czystość – to cechy wyróżniające nowoczesne wnętrze. Jeśli chcesz zdecydować się na taką stylistykę kuchni, warto wybrać lodówkę, która wkomponuje się w klimat całego wnętrza. Sprawdź TOP 7 najpopularniejszych czarnych lodówek, dostępnych w naszym sklepie internetowym i zobacz czym się wyróżniają. Zapraszamy do lektury rankingu czarnych lodówek! 

  • Samsung RB31FERNDBC – to najpopularniejsza czarna lodówka w rankingu. Lodówka posiada 10-letnią gwarancją na silnik Digital Inverter, który sprawia, że sprzęt działa bez zarzutu przez długie lata. Lodówka wyposażona jest także w kompresor, zapewniający cichą i energooszczędną pracę, poprzez dostosowanie działania do zapotrzebowania użytkowników.

lodówka Sharp SJ-FS810VBK

  • Indesit LR8 S2 K B – ranking czarnych lodówek nie mógł nie obejmować tego modelu! Lodówka cieszy się szczególną popularnością przez swój minimalistyczny i uniwersalny design. Co więcej, umożliwia dużą oszczędność prądu, ponieważ posiada klasę energetyczną A+. Dzięki temu, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale również pozytywnie wpłyniesz na środowisko!

lodówka Indesit LR8 S2 K B

  • Sharp SJ-FS810VBK – ten model posiada unikalną funkcję „wakacje”, dzięki której możesz zmniejszyć temperaturę chłodziarki, gdy przez dłuższy czas nie będziesz z niej korzystać (np. wyjedziesz na wczasy lub w delegację). W celu zaoszczędzenia energii elektrycznej, nie musisz już wyłączać urządzenia, co po pewnym czasie może wywoływać brzydki zapach wewnątrz chłodziarki. Lodówka zawiera także technologię Plasmacluster, która generuje jony eliminujące rozprzestrzenianie się pleśni i tym samym wydłuża świeżość produktów umieszczonych wewnątrz urządzenia. 
  • Bosch KGN49LB30  - to czarno-srebrny model lodówki, przez co dwukolorowość idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Jego nietypową funkcją jest Multi Airflow, ułatwiająca utrzymanie odpowiedniej temperatury. Dzięki niej nie musisz już zastanawiać się, która z półek w lodówce jest najzimniejsza i zapewni produktom świeżość najdłużej. Funkcja Multi Airflow rozprowadza chłodne powietrze równomiernie po całej lodówce.
  • LG GSJ760WBXV – ta czarna lodówka pozwala cieszyć się stałym dostępem do kostek lodu. Posiada automatyczną kostkarkę, dzięki której w każdej chwili masz lód do koktajli, schładzania napojów czy leczenie urazów. Możesz także delektować się chłodną wodą w gorące dni, ponieważ lodówka wzbogacona jest w dystrybutor, gwarantujący stały dostęp do zimnej, filtrowanej wody – bez potrzeby otwierania drzwiczek. Co więcej, możesz także sprawdzić nieprawidłowe działanie sprzętu za pomocą swojego smartfona dzięki aplikacji Smart Diagnosis. Wystarczy, że zbliżysz telefon do lodówki, a informacja o usterce jest automatycznie wysyłana do serwisu. Dzięki temu specjaliści od naprawy lodówek mają dostęp do dokładnej informacji o błędzie i szybciej mogą mu przeciwdziałać.

lodówka LG GSJ760WBXV

  • Amica FK3356.4GBDF – czarna lodówka firmy Amica umożliwia dłuższe zachowanie świeżości owoców i warzyw, ponieważ jest wzbogacona w innowacyjny pojemnik VitControl. W nim możesz samodzielnie ustawić stopień wilgotności i tym samym sprawić, że produkty pozostaną smaczne i w odpowiedniej konsystencji.
  • LG GBB569MCAZB – unikalną funkcją tego modelu czarnej lodówki jest szybkie schładzanie wszystkich  produktów. Funkcja ekspresowego chłodzenia automatycznie zmniejsza temperaturę wewnątrz sprzętu  sprawiając, że nowe produkty szybko ulegają schłodzeniu i nie wpływają negatywnie na pozostałą żywność w lodówce. Ponadto w tym urządzeniu na tylnej ścianie lodówki zostały umieszczone otwory wentylacyjne NatureFresh Cooling, które umożliwiają równomierny przepływ chłodnego powietrza i sprawiają, że produkty na dłużej zachowują swoją świeżość.

lodówka LG GBB569MCAZB

Ranking czarnych lodówek – czym kierować się przy wyborze?

Wybór konkretnego modelu zależy od wielu kwestii. Decydując się na odpowiedni wariant czarnej lodówki, oprócz preferencji estetycznych, warto także zwrócić uwagę na kilka innych czynników. Przede wszystkim istotna jest wielkość pomieszczenia, w którym ma znaleźć się sprzęt. Czarna lodówka w niewielkiej kuchni powinna być raczej niewielkich rozmiarów, najlepiej jednodrzwiowa. Duże znaczenie ma także liczba osób, które będą użytkować chłodziarkę. Jeżeli nie mamy dużej rodziny lub mieszkamy sami, lodówka może być mniejszych gabarytów, ale już przy licznej rodzinie, polecamy pojemne warianty, które oczywiście znajdziesz także w naszej ofercie. Podczas wyboru idealnego modelu czarnej lodówki zróć więc uwagę na swoje osobiste preferencje i potrzeby. 

Podsumowując, czarna lodówka to świetny sposób podkreślenia nowoczesnego charakteru kuchni. W niektórych modelach znajdziesz dodatkowe funkcje, takie jak system „No Frost”, funkcję „wakacje” czy kostkarkę do lodu. Mamy nadzieję, że nasz tekst „czarne lodówki ranking” ułatwi Ci podjęcie decyzji w kwestii wyboru odpowiedniego wariantu. Sprawdź ofertę czarnych lodówek, dostępnych na stronie online OleOle! Udanych zakupów! Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!