Lodówki wyprzedaż – lodówki wyprzedażowe w oleole.pl

Paweł

Wyprzedaże w sklepach AGD to świetna okazja, aby zdobyć naprawdę dobry sprzęt w korzystnej cenie. Z myślą o oszczędnych klientach, coraz częściej powstają outlety, które zawierają końcówki kolekcji lub towar, który pochodzi ze zwrotów konsumenckich, nadwyżek produkcyjnych albo pozostałości magazynowych. Można tam znaleźć lodówki wyprzedażowe, które są często równie dobre, jak nowe produkty, ale o wiele tańsze. Czy warto zdecydować się na zakup lodówki z outletu? Gdzie znaleźć lodówkową wyprzedaż? Podpowiemy poniżej. 

Wyprzedaż lodówek – sposób na nabycie świetnego sprzętu w dobrej cenie 

Wyprzedaż lodówek w OleOle! to dobry pomysł na dodatkową oszczędność i podreperowanie domowego budżetu, na który decyduje się coraz więcej osób. Nic dziwnego, ponieważ tego rodzaju rozwiązanie ma kilka kluczowych zalet:  

 • Niska cena – w outlecie znajdziesz produkty w jeszcze niższych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości;
 • Funkcjonalność – lodówka z wyprzedaży jest w pełni sprawdzana przez naszych techników, aby zweryfikować i potwierdzić jej sprawność. O jej parametrach technicznych i stanie dowiesz się przed zakupem, a sprzęt sprzedawany jest wraz z kompletnym, oryginalnym wyposażeniem bądź ma informację o ewentualnych brakach;
 • Komfort i bezpieczeństwo – w przypadku każdego produktu zapewniamy gwarancję producenta oraz możliwość zwrotu do 14 dni.

Stan lodówek z wyprzedaży

Pewnie wielu klientów zastanawia się, w jakim stanie sprzedawane są lodówki wyprzedażowe. Niektórzy obawiają się, że ich jakość znacząco odbiega od oryginalnych produktów. Jednak nic bardziej mylnego. W naszym outlecie OleOle! oferujemy dwie możliwości: 

 • Stan idealny:
 • lodówki nie mają żadnych uszkodzeń,
 • towar może posiadać otwarte lub uszkodzone opakowanie fabryczne,
 • posiadają oryginalne wyposażenie,
 • wszystkie funkcje działają sprawnie,
 • są rozpakowane przez pracownika sklepu lub Klienta, 
 • posiadają aktualną gwarancję producenta,
 • są objęte 14-dniowym prawem zwrotu towaru. 


 • Stan dobry:
 • lodówka może mieć opakowanie zastępcze lub niewielkie uszkodzenia, które nie wpływają na jakość działania sprzętu, 
 • produkt jest w pełni funkcjonalny, ma niewielkie ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania przez klienta, 
 • oryginalne opakowanie może być uszkodzone lub wymienione na zastępcze,
 • posiada kompletne, oryginalne wyposażenie,
 • jest objęty gwarancją producenta,
 • klientowi przysługuje 14-dniowe prawo do zwrotu towaru. 

Poznaj outlet OleOle, a w nim lodówki wyprzedażowe

Decydując się na zakup lodówki, warto sprawdzić outlet OleOle!. Wyprzedaż lodówek jest tutaj imponująca i można znaleźć produkty wysokiej jakości w niskich cenach. Outlet łączy ze sobą trzy najważniejsze cechy asortymentu:  

 • produkty są nowe,
 • pochodzą od sprawdzonych producentów,
 • są zawsze sprzedawane po obniżonych cenach.

Lodówki wyprzedażowe z OleOle! pochodzą najczęściej z końcówek kolekcji, które jeszcze się nie sprzedały, z nadwyżek produkcyjnych, wzorów produkcyjnych (czyli tzw. sampli) lub ze zwrotów konsumenckich.  

Lodówki wyprzedaż – nasze typy

Wyprzedaż lodówek w OleOle! obejmuje sprzęt wysokiej jakości, który można dostać w okazyjnych cenach. Ze swojej strony polecamy szczególnie następujące modele: 

Bosch KGN39LB35 – lodówka posiada klasę A++, która pozwala znacząco oszczędzić energię elektryczną. Co więcej, została wzbogacona w zamrażalnik z funkcją No Frost, dzięki czemu w tym wariancie wnętrze jest regularnie wentylowane, a wilgotne powietrze ulatuje do specjalnego skraplacza, dzięki czemu nie tworzy się szron oraz lód.

Electrolux ENN2812AOW – to chłodziarka do zabudowy marki Electrolux, wyposażona w system LowFrost, ułatwiający błyskawiczne rozmrażanie. O przechowywane produkty zadba za Ciebie m.in. szuflada z kontrolą wilgotności, w której warzywa i owoce pozostają dłużej świeże i chrupiące, a ich tekstura przez długi czas się nie zmienia. Możesz również przechowywać jeszcze więcej produktów na nowych, szklanych półkach zaprojektowanych tak, aby móc korzystać z nich w pełnej głębokości. Większy komfort przechowywania żywności zapewnia nowoczesna, mobilna półka o szerokości połowy drzwi. 

Samsung RB31FERNDBC – lodówki Samsung są wzbogacone w efektywny silnik Digital Inverter, na który producent udziela 10 lat gwarancji. Kompresor umożliwia cichą i energooszczędną pracę poprzez dostosowanie prędkości do indywidualnych potrzeb użytkownika. Lodówka posiada także funkcję Multiflow, dzięki której nie musisz już sprawdzać która z półek w lodówce jest najchłodniejsza. Wówczas zimne powietrze równomiernie jest rozprowadzane po całej lodówce i wewnątrz panuje odpowiednia temperatura, sprzyjająca długiemu przechowywaniu produktów.

Podsumowując, „lodówki wyprzedaż” to kwestia, która budzi liczne emocje wśród kupujących. Niemniej, jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości, ale w niższej cenie. Tego rodzaju produkty nie odbiegają znacząco od sprzętów z normalnej półki cenowej i są równie funkcjonalne. Sprawdź więc lodówki wyprzedażowe w sklepie internetowym OleOle! i wybierz model dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Życzymy udanych zakupów! 


Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!