Jaki soundbar kupić?

Roman

Zależy Ci na najwyższej jakości doznaniach dźwiękowych? Chcesz kupić system audio, który zapewni wrażenie prawdziwego kina domowego? Dobrym wyborem są soundbary! Ich oferta jest bardzo szeroka, a poszczególne urządzenia różnią się między sobą ceną, parametrami i dodatkowymi funkcjami. Z tego artykułu dowiesz się, jaki soundbar kupić, aby sprostał wszystkim Twoim oczekiwaniom. 

Jak wybrać odpowiedni soundbar?  

Zanim poznasz popularne soundbary, warto sprawdzić, które parametry tych sprzętów są szczególnie ważne. Jaki soundbar kupić? Decydując się na soundbar, warto dokładnie przeanalizować jego specyfikację. Od tego zależy jakość dźwięku, funkcjonalność oraz kompatybilność urządzenia. 

Nasze porady ułatwią Ci znalezienie urządzenia, które sprosta Twoim oczekiwaniom! Dlatego też, zanim zdecydujesz się na ostateczny wybór, zachęcamy do sprawdzenia wszystkich parametrów głośników i poznania ich funkcji. Możesz również skorzystać z opcji porównania urządzeń, co znacząco ułatwi wybór. Popularny soundbar powinien być funkcjonalny, prosty w montażu, posiadać dobrą jakość dźwięku i możliwość łatwego połączenia z innymi urządzeniami. Przede wszystkim jednak najlepszy soundbar to taki, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. 

Co to są soundbary? 

Wyraz „soundbar” pochodzi z języka angielskiego. Stanowi połączenie dwóch słów: „sound”, czyli dźwięk i „bar” oznaczającego pręt lub belkę. W języku polskim istnieją jeszcze takie zastępstwa tego wyrazu, jak: głośnik w formie listwy, grajbelka lub listwa dźwiękowa.

Ogólnie rzecz biorąc jest to zewnętrzny system audio, który zazwyczaj jest tańszą alternatywą dla profesjonalnego zestawu kina domowego. Możesz podłączyć go do telewizora bezprzewodowo przez Bluetooth albo przez kabel HDMI. Soundbary mogą składać się wyłącznie z panelu, w którym zamontowano głośniki, lub też z szerszego zestawu – panelu i dodatkowego subwoofera, odpowiedzialnego za emisję dźwięków o niższej częstotliwości. Soundbar zazwyczaj umieszcza się pod telewizorem, z którym współpracuje jako zewnętrzny system audio. Niektóre modele można także powiesić na ścianie. 

Soundbary przypominają swoją jakością dźwięku efekt kinowy, mimo wszystko mają jednak swoje ograniczenia. To jednak świetny wybór dla każdego kto nie ma miejsca na dużo sprzętu, wiele głośników i kabli. Urządzenia te nie zajmują zbyt dużo przestrzeni, a oferują naprawdę dobrą jakość brzmienia w całym pomieszczeniu. Ich montaż jest banalnie prosty. Jedyne, co musisz zrobić, to podłączyć je do telewizora za pomocą kabla HDMI albo przez połączenie Bluetooth. Nie mają żadnego dodatkowego elementu (np. amplitunera), w przeciwieństwie do zestawów kina domowego. Z tego też powodu soundbary zajmują o wiele mniej miejsca i są bardziej mobilne. 

Co więcej, soundbary można dowolnie sparować nie tylko z telewizorem, ale też z różnymi sprzętami mobilnymi, np. z laptopem, smartfonem czy tabletem. Po połączeniu możesz odtworzyć dowolną muzykę znajdującą się w pamięci urządzeń. Po podłączeniu głośnika możesz też bezpośrednio korzystać z internetowych serwisów muzycznych. Więcej informacji na temat kryteriów wyboru odpowiedniego modelu znajdziesz w naszym poradniku poniżej!

Soundbar – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Poszczególne modele soundbarów różnią się między sobą wieloma parametrami. To bardzo ważne, aby je dokładnie przeanalizować, ponieważ kryteria te mają znaczący wpływ na komfort i funkcjonalność użytkowania sprzętów. Oto parametry, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze swojego nowego urządzenia!

 • Łączność – w przypadku większości modeli podstawową łącznością jest kabel HDMI. Dzięki takiej formie dwukierunkowe przesyłanie danych jest stabilne i szybkie. Jeśli jednak nie przepadasz za kablami, możesz zdecydować się na sprzęt z bezprzewodową łącznością Bluetooth. Niektóre popularne soundbary posiadają także łączność Wi-Fi czy złącza optyczne (np. USB czy AUX).
 • Dźwięk – większość soundbarów posiada dodatkowe elementy poprawiające jakość dźwięku oraz rozszerzające jego funkcjonalność. Zwróć na nie uwagę przy zakupie, tak aby mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie generować dźwięk najwyższej jakości. Dodatkowe elementy usprawniające dźwięk to, m.in: 
 • Dolby Atmos,
 • Dolby Digital,
 • korektor dźwięku,
 • virtual surround sound – odpowiada za emitowanie dźwięku przestrzennego,
 • crystal amplifier plus – wytwarza głęboki i czysty dźwięk,
 • regulator tonów wysokich i niskich.
 • Moc – określa ją dostępna ilość watów. Wpływa na to, z jaką mocą i jak głośno będzie grał Twój soundbar. Wybierając urządzenie zwróć uwagę na wielkość pomieszczenia, w którym go umieścisz. Im jest większe, tym większa powinna być moc soundbara.
 • Design – zdecydowanie nie jest to najważniejsze kryterium, ale dla wielu osób jest to istotne, aby soundbar współgrał estetycznie z innymi sprzętami znajdującymi się w pomieszczeniu. Większość modeli posiada nowoczesny, minimalistyczny design, który łatwo dopasować do każdego wnętrza.
 • Kompatybilność – decydując się na zakup, sprawdź czy dany model będzie kompatybilny z dekoderami brzmienia w Twoim telewizorze. Dowiedz się także, jaki rodzaj gniazd posiada Twoje urządzenie, aby podłączenie soundbara było możliwe i bezproblemowe. Tego typu głośniki mają zazwyczaj porty USB lub złącza HDMI, tak jak standardowe zestawy kina domowego.
 • Kanały – tańsze soundbary działają w systemie 2.1., czyli do odtwarzania dźwięku przestrzennego używają dwóch głośników i dodatkowego subwoofera. Jeszcze większa liczba kanałów (np. w systemach 3.1 czy 5.1) powoduje, że dźwięk jest o wiele czystszy i głębszy.
 • Częstotliwość dźwięku – im szerszy zakres częstotliwości, obsługiwany przez urządzenie, tym lepiej. Najczęściej dla tego parametru producent informuje o dwóch zakresach – górnym dla wysokich tonów i dolnym dla niskich. Popularne soundbary zazwyczaj posiadają pasmo przenoszenia wynoszące od 20 do 20 000 Hz.

Zakup soundbara – poznaj polecane modele

Zaczynamy od prawdziwego lidera na rynku wśród głośników tego typu. JBL Bar to model z górnej półki – jego cena odzwierciedla jednak jakość najwyższej klasy. Ten popularny soundbar posiada system głośników 5.1. Dzięki temu możesz liczyć na głębokie, czyste i naturalne brzmienie, które wypełni całe pomieszczenie. Oglądanie filmów, granie w gry czy słuchanie muzyki przy takich dźwiękach, to czysta przyjemność!

soundbar JBL Bar 5.1 Surround

Do urządzenia możesz szybko i łatwo podłączać różnego rodzaju źródła dźwięku. Po połączeniu przez system Wi-Fi do komputera, tabletu czy telefonu, możesz korzystać ze swojej kolekcji muzyki lub z popularnych serwisów muzycznych. JBL Bar 5.1 pozwala także na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo przez połączenie Bluetooth. Możesz przesyłać pliki dźwiękowe ze smartfonów lub tabletów, ciesząc się wyjątkowym brzmieniem basów. 

Soundbar wyposażony jest także w wejścia HDMI, dzięki którym możesz łatwo podłączyć dodatkowe sprzęty obsługujące ten interfejs. Co więcej, system obsługuje również HDMI ARC (czyli system ze zwrotnym kanałem audio), dzięki któremu dźwięk z telewizora jest wysyłany z powrotem do głośnika. Ta metoda sprawia, że przełączanie między urządzeniami jest jeszcze łatwiejsze, a obsługa systemu o wiele szybsza.

Zależy Ci na większej mocy dźwięku w Twoim telewizorze? Ten popularny soundbar to dobry wybór dla Ciebie! Jego system głośników 2.1 gwarantuje dobre brzmienie, jednocześnie stanowiąc dobry stosunek jakości do ceny urządzenia. W przypadku tego sprzętu możesz liczyć na niskie i głębokie dźwięki basowe, które wypełnią cały pokój. W połączeniu z filmem w wysokiej rozdzielczości na ekranie telewizora, sprawia wrażenie przebywania w kinie! 

soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass

Podobnie jak w przypadku poprzedniego urządzenia, możesz połączyć się ze swoim smartfonem czy tabletem przez Bluetooth. Soundbar posiada także kilka wejść HDMI, więc szybko i łatwo możesz połączyć się z telewizorem czy komputerem za pomocą kabla. 

Jest to jeden z częściej wybieranych soundbarów przez Klientów, którym zależy na korzystnym stosunku jakości do ceny. Z tym urządzeniem z pewnością usłyszysz głębię dźwięku we własnym mieszkaniu! Sprzęt posiada dodatkowe głośniki tylne Tall-boy, które gwarantują jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania ulubionych filmów.

soundbar Sony HT-RT4

Zależy Ci na czystym dźwięku przestrzennym? Zakup soundbara w tym wariancie to świetna decyzja! Co więcej, jego całkowita moc wyjściowa (aż 600 W) zapewni realistyczne i dynamiczne brzmienie pełne najdrobniejszych detali. Jak można uzyskać taki efekt? Połączenie pięciu głośników i subwoofera zapewnia profesjonalny, głęboki dźwięk dobiegający ze wszystkich stron.

Przez Sony HT-RT4 możesz łączyć się w systemie NFC i Bluetooth. Dzięki technologii NFC możesz za jednym dotknięciem, połączyć się ze smartfonami obsługującymi ten interfejs. Obsługa i montaż całego zestawu są banalnie proste. Jedyne co musisz zrobić to podłączyć urządzenie do sieci i przyłączyć głośniki kablami kodowanymi za pomocą kolorów. Po tym szybkim i intuicyjnym procesie uruchomienia sprzętu, możesz cieszyć 5.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym. Dodatkowo, jeśli cenisz sobie porządek, wszystkie przewody możesz ukryć w subwooferze. 

Co z łącznością? Ten soundbar posiada aż trzy możliwości podłączenia urządzenia do innych sprzętów. Pierwszy z nich to HDMI ARC, który umożliwia połączenie z kompatybilnym telewizorem za pomocą jednego przewodu. Ułatwia to konfigurację i utrzymanie porządku. Kolejnymi możliwościami są wejście optyczne, które sprawdzi się w przypadku telewizorów niezgodnych z ARC oraz port USB. Odtwarzaniem filmów czy muzyki możesz sterować na ekranie lub korzystając ze smartfona. 

Soundbar Hitachi to jeden z tańszych modeli w naszym asortymencie. Jednocześnie jednak stosunek ceny do jakości jest imponująco dobry. Ten model to gwarancja mocnego dźwięku przy oglądaniu ulubionych filmów, seriali i programów. Jego system głośników 2.1 uzupełnia brzmienie telewizora, zapewniając realistyczny i czysty dźwięk przestrzenny. 

soundbar Hitachi HSB280BT

W przypadku sprzętu marki Hitachi przełączanie między urządzeniami i obsługa systemu są niezwykle łatwe. Wejście HDMI umożliwia jednoczesne podłączenie kilku urządzeń, przez co soundbar może emitować dźwięk ze wszystkich sprzętów podłączonych do telewizora, co sprawia, że jakość brzmienia jest jeszcze wyższa i bardziej efektowna. 

Soundbar posiada aktywny subwoofer, który wypełnia całe pomieszczenie silnym i czystym brzmieniem. Wrażenia podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki są niezapomniane! Subwoofer podkreśla emocjonujące momenty, np. wybuchy w filmie akcji, czy ostre dźwięki gitary basowej. Dodatkowo, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem, możesz ustawić go w każdym miejscu, jednocześnie zachowując porządek.

Bezprzewodowo możesz także przesyłać muzykę z innych urządzeń, np. z tabletu, smartfona czy komputera. Dzięki połączeniu Bluetooth jest to naprawdę szybkie i proste. Ciesz się czystym brzmieniem ulubionych piosenek, nie martwiąc się o zakłócenia sygnału muzycznego. 

Ten soundbar ucieszy wszystkich fanów minimalizmu i funkcjonalnych, prostych urządzeń. Denon DHT to głośnik w postaci smukłej listwy głośnikowej, który razem z subwooferem zapewnia czyste i silne brzmienie. Do urządzenia dołączony jest także przewód HDMI, który możesz łatwo i bez problemu podłączyć, np. do telewizora. Nie musisz się także martwić o montaż soundbaru. Jego niski profil 5,5 cm sprawia, że możesz go umieścić nawet z przodu ekranu telewizora. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi głośnika nie zablokujesz także dolnej krawędzi sprzętu ani czujnika podczerwieni.

soundbar Denon DHT-S316

Lista głośnikowa Denon DHT-S316 posiada dwudrożną konstrukcję, dzięki czemu zapewnia jeszcze większą moc brzmienia. Dodatkowo, dekodowanie Dolby Digital i DTS gwarantuje wspaniałe wrażenie dźwięku przestrzennego. Z tego powodu ten soundbar to doskonały zamiennik kina domowego. Jego innowacyjne algorytmy akustyczne bardzo realistyczne oddają brzmienie utworów muzycznych czy dialogów w filmach. 

Soundbar Denon DHT-S316 posiada także możliwość połączenia Bluetooth. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do muzyki online. Możesz sparować swój telefon, komputer lub tablet i przesyłać swoje ulubione utwory. Co więcej, model ten ma również wejście AUX (3,5 mm), dzięki któremu możesz podłączyć analogowe urządzenie do słuchania muzyki, odtwarzacz Blu-Ray lub konsolę do gier. 

Innowacyjny soundbar marki Samsung to połączenie wysokiej jakości i dużej funkcjonalności. Możesz podłączyć do niego różnego rodzaju źródła dźwięku. Łącze Wi-Fi zapewni Ci pełen dostęp do playlist online lub do utworów przechowywanych na dysku Twojego komputera. 

soundbar Samsung HW-Q70T

Dzięki temu niepozornemu urządzeniu możesz bezprzewodowo odtwarzać swoją ulubioną muzykę, ciesząc się krystalicznie czystym brzmieniem. Dzięki funkcji Bluetooth przesyłaj także ulubione utwory ze smartfona lub tabletu. Do obsługi soundbaru Samsung HW-Q70T nie potrzebujesz żadnego dodatkowego pilota. Możesz łatwo i szybko sterować urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu, dzięki aplikacji sterującej pobranej z App Store lub Google Play. 

To urządzenie posiada także udoskonalony dźwięk przestrzenny. Dzięki funkcji Surround Sound Expansion brzmienie rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, w którym zamontujesz głośnik! Dźwięk dialogów w filmie, piosenek czy muzyki podczas grania w gry jest wyrazisty, czysty i jeszcze bardziej realistyczny. 

Szukasz soundbara, który będzie w przystępnej cenie oferował zaawansowane funkcje? Warto zainteresować się urządzeniem Hitachi. Wrażenia podczas oglądania Twoich ulubionych filmów i seriali z tym soundbarem będą jeszcze lepsze. System głośników 2.1 świetnie uzupełni brzmienie telewizora, emitując przestrzenne i czyste dźwięki. 

soundbar Hitachi HSB460BT

W przypadku tego urządzenia możesz liczyć także na intensywny bas. Jego dodatkowy subwoofer gwarantuje wibrujący dźwięk o najwyższej mocy. Dodatkowo, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem możesz zamontować go w dowolnym miejscu bez zbędnych kabli i bałaganu.

Świetne brzmienie filmów i seriali, to jednak nie wszystko. Muzyka również brzmi niesamowicie dzięki głośnikowi Hitachi. Przesyłaj pliki muzyczne bezprzewodowo z innych urządzeń dzięki połączeniu Bluetooth. Dodatkowo, urządzenie posiada technologię Near Field Communication, dzięki której możesz nawiązywać łączność z innymi urządzeniami za jednym kliknięciem. NFC eliminuje konieczność skomplikowanego konfigurowania połączeń. Jeśli chcesz odtworzyć ulubiony utwór, wystarczy, że przyłożysz smartfon lub inne urządzenie obsługujące ten interfejs do symbolu N na obudowie. 

Soundbar Hitachi posiada wejście i wyjście HDMI. Możesz jednocześnie podłączyć kilka urządzeń, a głośnik będzie emitował dźwięki z nich wszystkich, zachowując najwyższą jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje także HDMI ARC, dzięki czemu dźwięk przesyłany jest z telewizora z powrotem do głośnika. 

Przy wyborze odpowiedniego soundbara zdecydowanie warto zwrócić uwagę na model Samsung HW-Q60T. To urządzenie stworzone w oparciu o najnowsze technologie akustyczne oraz nowoczesne modelowanie komputerowe. Nie bez przyczyny głośniki tej marki to jedne z najpopularniejszych wyborów wśród naszych Klientów. Dzięki innowacyjnym funkcjom dźwięk jaki wydobywa się z głośnika Samsung jest przestrzenny i doskonale zrównoważony.  Soundbar obsługuje system DTS Virtual:X, który odtwarza dźwięk w imponującej jakości, jednocześnie sprawiając, że nabiera on prawdziwej głębi.

soundbar Samsung HW-Q60T

Co więcej, technologia Samsung Acoustic Beam, wkomponowana w mechanikę tego soundbara, odtwarza i miksuje dźwięk, tak, aby był emitowany w idealnej synchronizacji z akcją rozgrywaną na ekranie. Gwarantuje to niesamowity i realistyczny efekt podczas oglądania filmów czy grania w gry. Najwyższej jakości 5.1 brzmienie na pewno Cię zaskoczy i usatysfakcjonuje. 

Jeżeli jesteś właścicielem telewizora Samsung, soundbar Q60T automatycznie się z nim zsynchronizuje, tworząc pełne i wciągające brzmienie. Dźwięk rozchodzący się z głośników soundbara, który kieruje brzmienie na boki, ku górze i do przodu, w połączeniu z głośnikami telewizora, da niezwykły efekt. 

Soundbar analizuje także sygnał brzmienia, aby dla każdej sceny dopasować jak najbardziej zoptymalizowane brzmienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dokładnie słyszeć wszystkie dialogi, słuchając nawet przy małej głośności. Od teraz nie ominiesz ważnych scen podczas oglądania swoich ulubionych seriali i filmów. Możesz także skorzystać z funkcji Tryb Gra Pro. To technologia idealna dla wszystkich fanów gier! Soundbar optymalizuje dźwięk każdego momentu gry, dzięki czemu akcja jest jeszcze bardziej wciągająca i realistyczna. 

Nadal zastanawiasz się, jaki soundbar kupić? Urządzenie Sharp HT-SBW182 z pewnością zasługuje na Twoją uwagę. Wielu Klientów chwali go za bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz uniwersalny, elegancki design. Jego system głośników 2.1 zapewni mocny dźwięk, który odpowiednio współgra z telewizorem czy komputerem. Głęboki i intensywny bas sprawi, że gry, filmy, sport i muzyka będą brzmiały jeszcze lepiej. 

soundbar Sharp HT-SBW182

Soundbar posiada także aktywny subwoofer, który rozprzestrzenia po całym pomieszczeniu mocny i wibrujący dźwięk. Co więcej, dzięki bezprzewodowemu połączeniu z dowolnym urządzeniem obsługującym Bluetooth – możesz ustawić głośnik gdziekolwiek chcesz, nie martwiąc się o kable czy bałagan. Z pomocą tego soundbara możesz również odtwarzać muzykę przechowywaną na tablecie, komputerze czy smartfonie. 

Jeśli chcesz, możesz umieścić urządzenie na półce, ale również zamontować na ścianie, idealnie wkomponowując głośnik w estetykę pomieszczenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom soundbar nie zajmuje wiele miejsca, a wypełnia całą przestrzeń mocnym i głębokim brzmieniem. 

JAMO SB40 to urządzenie wysokiej jakości, posiadające w zestawie subwoofer i bezprzewodową komunikację Bluetooth. Soundbar zapewnia przestrzenne brzmienie pełne detali, bez zbędnych przewodów i dodatkowych głośników. To świetne rozwiązanie dla Twojego mieszkania!

soundbar Jamo SB 40 (czarny)

Co więcej, soundbar SB40 zawiera dekoder Dolby Audio z funkcją usprawnienia brzmienia Virtual Surround Sound, a także podwójne, 2,5-calowe głośniki niskotonowe, które jeszcze bardziej udoskonalają dźwięki. Dodatkowo, subwoofer o imponującej mocy aż 6,5 cali, wytwarza potężny i przestrzenny bas. Sprzęt, dzięki swojej kompaktowej obudowie i niewielkich rozmiarach, możesz umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Soundbar możesz przymocować także do ściany. 

Z soundbarem Jamo możesz bezprzewodowo i wygodnie odtwarzać muzykę czy filmy z zewnętrznych źródeł, np. z laptopa, smartfona, odtwarzaczy MP3 czy z muzycznych serwisów internetowych. Całym systemem możesz komfortowo sterować za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Zmieniaj tryby, steruj głośnością, wybieraj źródło dźwięku, paruj urządzenia z Bluetoothem, wyciszaj dźwięki – wszystko za pomocą jednego pilota. 

Niezwykle łatwa jest także instalacja. Jamo Studio SB 40 możesz błyskawicznie podłączyć do telewizora, laptopa czy smartfona. Jeśli chcesz jeszcze bardziej udoskonalić dźwięk telewizora wystarczy, że podłączysz głośnik za pomocą dołączonego kabla HDMI. Soundbar oferuje jedno wejście HDMI 2.0 z obsługą HDCP 2.2. Dzięki temu możesz łatwo podłączyć również odtwarzacz Blu-Ray, dekoder sieci kablowej czy konsolę do gier. Jeśli jednak Twój telewizor nie obsługuje wejścia HDMI, soundbar zawiera dodatkowe wejście optyczne (TOSLink) oraz standardowe wejście analogowe.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł wyjaśnił, czym się kierować przy zakupie głośnika i rozwiał wszelkie Twoje wątpliwości. Być może wybór soundbara jest już o wiele prostszy. Jeśli wciąż się wahasz, sprawdź również inne modele dostępne w naszej ofercie. Podążaj za naszymi wskazówkami i poznaj pełen asortyment sklepu OleOle!. Możesz porównać poszczególne urządzenia ze sobą i znaleźć soundbar, który spełni Twoje oczekiwania!Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!