Depilator IPL do 2000 zł. Jak wybrać?

Paweł

Depilacja to uciążliwa czynność, która jednak dziś jest tak popularna, że trudno jest z niej zrezygnować. Codzienne dbanie o tę kwestię bywa jednak bardzo czasochłonne, dlatego rozwiązaniem może być zakup odpowiedniego urządzenia. W ofercie znajdziesz depilatory IPL do 2000 zł, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Na czym polega ta technologia? Czy warto inwestować w taki sprzęt i przede wszystkim – jak wybrać depilator IPL do 2000 zł, by być zadowolonym z efektów? Zapraszamy do lektury! 

Depilator IPL – charakterystyka

Depilacja w gabinetach kosmetycznych od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Jest to wynikiem przede wszystkim tego, że depilowanie maszynkami, kremami, plastrami, woskiem czy tradycyjnymi depilatorami bywa bolesna, nieskuteczna, czasochłonna i w finalnym rozrachunku – kosztowna. Odkąd więc zaoferowano depilację laserową, ta stała się prawdziwym hitem. Niemniej to dość kosztowny, czasochłonny, a często też wstydliwy zabieg (szczególnie, gdy chodzi o okolice intymne). W związku z tym, gdy na rynku pojawiły się depilatory IPL do domowego użytku, to stały się absolutnym must have osób, które stawiają na komfortowe i bezbolesne usuwanie owłosienia.

Depilatory IPL działają za sprawą generowanych impulsów światła, które jest skierowane wprost do cebulek włosów. W wyniku takiego impulsu włoski zostają osłabione, w konsekwencji czego albo wypadają, albo zahamowany zostaje proces ich odrastania.

Obecnie na rynku znajdziesz całą gamę urządzeń w przystępnych cenach. Możesz znaleźć naprawdę dobry model depilatora IPL do 2000 zł, dzięki któremu pozbędziesz się owłosienia z każdego zakamarka na swoim ciele, w którym nie chcesz go mieć. To bardzo atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę, że za serię zabiegów depilacji laserowej na same łydki przyjdzie Ci zapłacić przynajmniej 1200 złotych. 

Jak wybrać depilator IPL do 2000 zł?

Depilatory IPL do 2000 zł dostępne są w ofercie OleOle!. W związku jednak z tym, że na rynku wciąż pojawiają się nowe modele, a tych już dostępnych jest cała gama, możesz mieć pewne wątpliwości. Podpowiadamy co wziąć pod uwagę i jak wybrać depilator IPL do 2000 zł.

  • Miejsce depilacji – sprawdź, jakie miejsca na ciele będą mogły być poddawane depilacji. Większość urządzeń jest dostosowanych do depilacji ciała – np. łydek, rąk czy klatki piersiowej, ale dobre depilatory IPL do 2000 zł oferują też szereg innych opcji. Szczególnie warto, by urządzenie umożliwiało depilację okolic intymnych, twarzy czy pach.
  • Czujnik odcienia skóry – ten parametr jest stosowany w najwyższej jakości urządzeniach. Pozwala dopasować intensywność emitowanej wiązki światła do odcienia skóry, dzięki czemu nie narażasz się na ból w przypadku za mocnych impulsów czy na nieskuteczność sprzętu w przypadku zbyt słabych.
  • Manualna regulacja natężenia światła – dobrze, by depilator IPL posiadał dodatkowo możliwość manualnej regulacji natężenia światła. Korygowanie ustawień pozwala na dopasowanie intensywności urządzenia np. do naszego progu bólu. Dla niektórych depilacja tego typu jest zupełnie bezbolesna, innym przypomina ukąszenia komara, a dla jeszcze innych jest dość mocno niekomfortowa i opisywana, jak bolesne wkłuwanie igieł. Regulując intensywność, możesz nad tym zapanować.
  • Aplikacja mobilna – dzięki niej nie zapomnisz o żadnym zabiegu! Regularność wykonywania ich, szczególnie na początku przygody, jest bardzo ważna i ma duże znaczenie dla powodzenia kuracji.
  • Żywotność lampy – najlepsze depilatory IPL oferują nawet żywotność na 250000 impulsów świetlnych! Parametr ten określa ile impulsów świetlnych może wyemitować urządzenie, zatem im więcej impulsów lampa może wyemitować, tym dłużej urządzenie będzie działało. Według informacji podawanych przez producentów, żywotność powyżej 200000 może pozwolić nawet na 20 lat działania urządzenia.
  • Zasilanie – gdy zastanawiasz się, jak wybrać depilator IPL do 2000 zł, to ta kwestia może być dość istotna. Otóż ten aspekt przekłada się na wygodę użytkowania urządzenia. Większość sprzętów ma zasilanie sieciowe, co oznacza, że działa wyłącznie podczas podłączenia urządzenia do kontaktu. Niemniej niektóre depilatory IPL mają zasilanie akumulatorowo-sieciowe – możesz więc swobodniej manewrować sprzętem i przenosić go wedle potrzeb.

Ranking depilatorów IPL do 2000 zł

Już wiesz, które aspekty są szczególnie istotne podczas zakupu urządzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie także zestawienie depilatorów IPL do 2000 zł. W nim znajdziesz produkty najchętniej wybierane przez Klientów oraz te, które posiadają warte uwagi parametry. Oto nasz mini ranking depilatorów do 2000 zł.

  • Philips Lumea Prestige BRI956/00 – to model, który cieszy się ogromna popularnością wśród Klientów. Dedykowany do depilacji ciała, ale też okolic wrażliwych, takich jak bikini, twarz czy pachy. Wyposażony w czujnik odcienia skóry, z żywotnością lampy 250000 impulsów świetlnych. Model ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe i posiada dedykowaną aplikację przypominającą o zabiegach. W rankingu depilatorów IPL do 2000 zł zajmuje czołową pozycję także z uwagi na potwierdzoną delikatność i skuteczność zabiegów – badania wykazują redukcję włosów na poziomie 92% po zastosowaniu trzech zabiegów. Nieco tańszym, a równie dobrym modelem jest Philips Lumea Prestige BRI953/00 – warto je ze sobą porównać na stronie OleOle!.

depilator IPL Philips Lumea Prestige BRI953/00

  • Philips Lumea Advanced SC1998/00 – jest to wysokiej klasy sprzęt, który zbiera świetne recenzje wśród użytkowniczek. Nieco tańszy od wspomnianych powyżej modeli, ale także bardzo skuteczny i mieszczący się jak najbardziej w naszym budżecie depilatorów IPL do 2000 zł. To urządzenie IPL do depilacji światłem odpowiednie jest do dużych fragmentów ciała (np. łydek, ud czy klatki piersiowej), ale też stref bardziej wrażliwych – twarzy, bikini czy pach. Posiada czujnik odcienia skóry, żywotność lampy szacowana jest na 250000 impulsów świetlnych, ale w przeciwieństwie do poprzedników, mamy tutaj wyłącznie zasilanie sieciowe. Producent wskazuje natomiast, że możemy się spodziewać co najmniej 85% włosków mniej już po 3 zabiegach.
  • Braun IPL 3012 – Braun do marka, która najmocniej rywalizuje z Philipsem w kwestii depilatorów IPL. Model ten nie należy do najnowszej generacji, ale bezsprzecznie kusi dobrymi parametrami w stosunku do atrakcyjnej ceny. To jedyny model w tym zestawieniu depilatorów IPL do 2000 zł, który kosztuje mniej niż 1000 zł! Dedykowany do depilacji ciała (bez specjalnych końcówek), posiada czujnik odcienia skóry, a żywotność lampy oceniono na 300000 impulsów świetlnych. Urządzenie zasilane sieciowo, w zestawie posiada etui oraz maszynkę, która pozwoli Ci przygotować się do zabiegu.

depilator IPL Braun IPL 3012

Podsumowując, w ofercie dostępne są liczne depilatory laserowe, które różnią się pod względem funkcji, wyglądu czy efektów. Warto jednak pamiętać, że choć potocznie mówi się na te urządzenia „depilatory laserowe” to w praktyce są to depilatory IPL. Sprawdź ich pełną ofertę na OleOle! i wybierz model dla siebie.Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!