PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Truck (oś)

Dotyczy:
Deskorolki

Truck ze stalową osia w środku to element deskorolki, który mocuje kółka do jej platformy. Cztery kółka umieszczone są na dwóch truckach. Umożliwiają kierowanie deskorolką, wystarczy przechylić się w stronę, w która chcemy skręcić. Trucki zbudowane są z dwóch części, górna przytwierdzona sztywno do deski, nazywana jest baseplate, poniżej znajduje się hanger. Pomiedzy nimi zamontowany jest bushing, gumowy element, który zapewnia elastyczność przy skręcaniu. Śruba mocująca te części, służy także do regulowania sztywności całej deskorolki.
Czytaj więcej

Truck
ze stalową osia w środku to element deskorolki, który mocuje kółka do jej platformy. Cztery kółka umieszczone są na dwóch truckach. Umożliwiają kierowanie deskorolką, wystarczy przechylić się w stronę, w która chcemy skręcić. Trucki zbudowane są z dwóch części, górna przytwierdzona sztywno do deski, nazywana jest baseplate, poniżej znajduje się hanger. Pomiedzy nimi zamontowany jest bushing, gumowy element, który zapewnia elastyczność przy skręcaniu. Śruba mocująca te części, służy także do regulowania sztywności całej deskorolki.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację