PROMOCJE

Nagrody OleOle!

Ceneo

Ranking Sklepów Zaufane Opinie 2014

dyplom ceneo 2014

2012 dyplom ceneo 2012 oleole!

"Zaufane Opinie" to system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o sklepie OleOle.pl pochodzą od rzeczywistych klientów.

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów w sieci. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.

Najważniejszymi zagadnieniami branymi pod uwagę w rankingu były: jakoś obsługi, czas realizacji zamówienia oraz ogólne wrażenie dotyczące sklepu. W OleOle! wiemy, że pewność i czas realizacji zamówienia klienta są równie ważne, jak atrakcyjna i niska cena. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów i zmieniamy zakupy w internecie na lepsze! Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy program "Nie kupuj kota w worku", który zapewnia klientom finalizację zakupu dopiero po sprawdzeniu towaru.

Sprawdź OleOle! – tysiące zadowolonych klientów nie mogą się mylić!

opinie ceneo

Opineo

Najlepsze Polskie E-sklepy 2012

laur opineo oleole! 2012

Serwis Opineo.pl co roku wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie, oraz słuchają swoich klientów. Kupujący poprzez witryny odznaczone Certyfikatem Opineo.pl mają pewność, że sklep czyta każdą opinię zamieszczoną na Opineo, i stanowią one główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań klientów.

Chcieliśmy podziękować Państwu za zaufanie i obiecać, że nie poprzestaniemy w staraniach, aby utrzymać ten poziom obsługi.

Sklep OleOle! jest otwarty na każdą opinię, nie tylko pozytywną, ale także na opinie mniej zadowolonych klientów, zawierające krytyczne uwagi o funkcjonowaniu naszego sklepu. Zobacz jak oceniają nas nasi klienci, klikając w przycisk: „Zobacz opinie o naszym sklepie”. Dla sklepu OleOle! każdy głos jest ważny! Pomóż nam się rozwijać i wyraź swoją opinie o sklepie i produktach na OleOle!

Wyróżnienie 2010/2011 i 2012

opineo 2012 oleole opineo 2011/2012 oleole

Staramy się, żeby nasz sklep tworzył nie tylko doskonałe miejsce do bezpiecznych zakupów przez internet, ale także społeczność zadowolonych, pewnych jakości OleOle! klientów. Tworzymy ją poprzez aktywne zachęcanie do pisania komentarzy oraz dzielenia się opinią o produktach dostępnych na naszej stronie. Dzięki temu możemy sprawdzać co najbardziej cenią Państwo w zakupionych przedmiotach, oraz na co zwracają uwagę dokonując wyboru.

Od kilku lat prowadzimy nasze działania konsekwentnie i sumiennie, co zostało zauważone przez serwis Opineo przy tworzeniu Rankingu Najlepszych Polskich E-sklepów, w którym co roku zajmujemy wysoką pozycję. Dziękujemy bardzo za zaufanie i możliwość kontynuowania raz obranej ścieżki. To dzięki Wam istniejemy!

Certyfikat "Słucham swoich klientów"

slucham swoich klientow

Certyfikat „Słucham swoich klientów” oznacza, że każda opinia jest przez nas sprawdzana, dzięki czemu mamy możliwość usprawnienia naszych procedur. Staramy się wychodzić klientowi naprzeciw i ciągle podwyższać jakość obsługi, oraz sprawić, żeby po prostu chciało się do nas wracać. Możemy zapewnić, że tak długo jak istniejemy, każdy głos naszego klienta zostanie wysłuchany!

opinie opineo

Money.pl

Ranking Sklepów Internetowych 2013

money.pl oleole!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz sklep OleOle.pl trafił do prestiżowego rankingu najlepszych sklepów internetowych, sporządzanego co roku przez serwis Money.pl, we współpracy z Gazetą Wyborczą oraz portalem Wyborcza.biz.

W rankingu branych jest pod uwagę 60 różnych czynników, które wpływają na ocenę i pozycję sklepu w zestawieniu. Badane są takie rzeczy jak terminowość, jakość obsługi klienta, konkurencyjność ceny, dostawa itp. Strony internetowe dostają określoną ilość punktów, a te, po zsumowaniu dają ogólny obraz funkcjonowania sklepu.

O jakość obsługi klienta dbamy tak samo mocno jak o jakość oferowanych przez nas produktów, oraz konkurencyjność ich cen. Bardzo cieszymy się, że zostało to dostrzeżone i wpłynęło na fakt, że znaleźliśmy się na 6 miejscu w tym rankingu (z wynikiem 70 punktów). Jest to wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Liczymy, że zarówno 2014, jak i każdy kolejny rok, będzie równie owocny co miniony. A Wy, klienci, równie zadowoleni!