PROMOCJE

Newsletter

W OleOle! dbamy o to, abyś zawsze był dobrze poinformowany o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz nowościach. Z tego względu przygotowujemy również biuletyn, w którym maksymalnie dwa razy w tygodniu możesz dostać paczkę najświeższych informacji z OleOle!Dołącz do nas

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien, czy chcesz się zapisać do naszego darmowego newslettera?
Jako odbiorca naszego biuletynu zyskasz:

  • informacje o aktualnych promocjach,
  • informacje o zapowiedziach i nowościach w OleOle!
  • informacje o nowych gazetkach promocyjnych,
  • wyjątkowe oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Jak się zapisać?

Masz kilka możliwości zapisu do newslettera (pop up na stronie głównej, pole zapisu pod menu, pole zapisu w stopce). Możesz również wpisać swój adres e-mail poniżej i kliknąć "Zapisz się!"


Zapisz się - nie przegap najnowszych informacji o promocjach:

Następnie odbierz e-mail od nas i kliknij w link "Potwierdzam". Twój adres zostanie dodany do naszej bazy!


Masz problem z otrzymywaniem/wyświetlaniem naszego biuletynu?

Jeśli zapisałeś się do naszego newslettera, ale masz problem z jego otrzymywaniem, może to wynikać z kilku przyczyn. Sprawdź, czy:

  • potwierdziłeś subskrybcję - zawsze po wyrażeniu chęci zapisania się do biuletynu, wysyłamy maila z potwierdzeniem subskrybcji. Dopóki nie klikniesz w link "Potwierdzam", nie zapiszemy Twojego adresu do bazy;
  • nie oznaczyłeś naszego biuletynu jako spam - jeśli przypadkiem oznaczyłeś go jako "wiadomość śmieć", będzie on wędrował do specjalnie przeznaczonego do tego folderu i nie zobaczysz go w swojej skrzynce odbiorczej.

Niektóre poczty elektroniczne blokują wyświetlanie obrazów. Dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa. Nasze biuletyny są w pełni bezpieczne - aby wyświetlić grafiki, wystarczy kliknąć w nagłówku wiadomości w link „wyświetl obrazy poniżej” / „pokaż obrazki” / „wyświetl obrazki” / „odblokuj obrazki”.


Jak się wypisać?

W OleOle! szanujemy Twoją prywatność oraz Twoje zdanie. W każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty biuletynu.

Aby wyspisać się z newslettera kliknij w link "kliknij tutaj" znajdujący się na dole w każdym newsletterze.

Pamiętaj!
Wypisując się z newslettera, tracisz możliwość otrzymywania drogą mailową informacji o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych i nowościach.