PROMOCJE

Newsletter

W OleOle! dbamy o to, abyś zawsze był dobrze poinformowany o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz nowościach. Z tego względu przygotowujemy również biuletyn, w którym maksymalnie dwa razy w tygodniu możesz dostać paczkę najświeższych informacji z OleOle!Dołącz do nas

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien, czy chcesz się zapisać do naszego darmowego newslettera?
Jako odbiorca naszego biuletynu zyskasz:

  • informacje o aktualnych promocjach,
  • informacje o zapowiedziach i nowościach w OleOle!
  • informacje o nowych gazetkach promocyjnych,
  • wyjątkowe oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Jak się zapisać?

Masz kilka możliwości zapisu do newslettera (pop up na stronie głównej, pole zapisu pod menu, pole zapisu w stopce). Możesz również wpisać swój adres e-mail poniżej i kliknąć "Zapisz się!"


Zapisz się - nie przegap najnowszych informacji o promocjach:

Następnie odbierz e-mail od nas i kliknij w link "Potwierdzam". Twój adres zostanie dodany do naszej bazy!

Oświadczam, że mam ukończone 16 lat. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OleOle! (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży OleOle! (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zapisz się żeby otrzymywać od OleOle! informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list.

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle!, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Masz problem z otrzymywaniem/wyświetlaniem naszego biuletynu?

Jeśli zapisałeś się do naszego newslettera, ale masz problem z jego otrzymywaniem, może to wynikać z kilku przyczyn. Sprawdź, czy:

  • potwierdziłeś subskrybcję - zawsze po wyrażeniu chęci zapisania się do biuletynu, wysyłamy maila z potwierdzeniem subskrybcji. Dopóki nie klikniesz w link "Potwierdzam", nie zapiszemy Twojego adresu do bazy;
  • nie oznaczyłeś naszego biuletynu jako spam - jeśli przypadkiem oznaczyłeś go jako "wiadomość śmieć", będzie on wędrował do specjalnie przeznaczonego do tego folderu i nie zobaczysz go w swojej skrzynce odbiorczej.

Niektóre poczty elektroniczne blokują wyświetlanie obrazów. Dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa. Nasze biuletyny są w pełni bezpieczne - aby wyświetlić grafiki, wystarczy kliknąć w nagłówku wiadomości w link „wyświetl obrazy poniżej” / „pokaż obrazki” / „wyświetl obrazki” / „odblokuj obrazki”.


Jak się wypisać?

W OleOle! szanujemy Twoją prywatność oraz Twoje zdanie. W każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty biuletynu.

Aby wyspisać się z newslettera kliknij w link "kliknij tutaj" znajdujący się na dole w każdym newsletterze.

Pamiętaj!
Wypisując się z newslettera, tracisz możliwość otrzymywania drogą mailową informacji o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych i nowościach.