Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

System Microsoft Windows 11

System Windows 11 jest idealnym połączeniem wysokiej wydajności oraz możliwości personalizacji wielu elementów ułatwiających codzienną pracę i rozrywkę.
Jakie zmiany nastąpiły w porównaniu z poprzednimi wersjami? Po pierwsze - wizualne. Nowy przejrzysty wygląd zyskały zaokrąglone okna systemowe, ikony na pasku zadań oraz menu start, które zawiera więcej kafelków oraz zostało umieszczone na środku paska.
Natomiast dzięki nowym widżetom oraz udoskonalonej przeglądarce Microsoft Edge w łatwy i szybki sposób uzyskasz dostęp do najnowszych wiadomości ze świata. Nowy wygląd i funkcjonalności zyskały także: Kalkulator, Kalendarz, Poczta, Media Player, Paint i inne aplikacje systemowe.
Microsoft pozwala również na lepszą komunikację z bliskimi dzięki apce Teams. Wystarczy uruchomić czat głosowy, aby wykonać bezpłatne połączenie głosowe lub video do bliskich osób.
A to nie koniec wszystkich zmian... Gracze również będą zadowoleni, bowiem Windows 11 oferuje lepszą optymalizację dla gier oraz możliwość zarządzania swoją biblioteką gier z platformy Xbox
Kolejną ważną zmianą w przyszłości będzie możliwość uruchamiania aplikacji z Androida na systemie Windows 11! Funkcja ta niestety nie będzie dostępna na premierę Windowsa 11.
 
Poznaj te i inne możliwości systemu operacyjnego Microsoft Windows 11!
 
 

Bezpłatne uaktualnienie do Windows 11

 

Termin uaktualnień może różnić się w zależności od urządzenia. Dostępność funkcji i aplikacji może się różnić w zależności od regionu. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec).

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację