PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Gaming Refresh rate Optimization Management


Gaming Refresh rate Optimization Management (GROM) czyli optymalizacja zarządzania częstotliwością odświeżania obrazu, jest funkcją wdrażaną do produktów marki BenQ, która szczególnie w świecie graczy zyskała uznanie, oferując więcej poziomów optymalnych częstotliwości odświeżania (100/120/144Hz), dając tym użytkownikom niezrównaną wydajność w grach.
Czytaj więcej

Gaming Refresh rate Optimization Management (GROM) czyli optymalizacja zarządzania częstotliwością odświeżania obrazu, jest funkcją wdrażaną do produktów marki BenQ, która szczególnie w świecie graczy zyskała uznanie, oferując więcej poziomów optymalnych częstotliwości odświeżania (100/120/144Hz), dając tym użytkownikom niezrównaną wydajność w grach. Funkcja współpracuje także z Trybem Display i Trybem Smart Scalling, co daje niezwykłe możliwości w czerpaniu przyjemności z rozgrywki.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację