Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Typ suszarki do włosów

Rodzaje suszarek do włosów:
  • Suszarki małe - przeznaczone dla osób posiadających krótkie lub półdługie włosy, pozwalają w szybki sposób wysuszyć mokre włosy. Nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu mogą być trzymane pod ręką, w łazience. Suszarki nie są polecane osobom, które mają trudne do układania włosy, suszenie w tym wypadku może zając dużo czasu.
  • Suszaki duże przeznaczone do suszenia i układania długich i gęstych włosów. Silnik wysokiej mocy gwarantuje szybkie wysuszenie włosów każdej długości. Posiadają więcej opcji niż mniejsze suszarki, można w nich ustawiać temperaturę i moc nadmuchu. Suszarki stosowane w salonach fryzjerskich, zapewnią idealna fryzurę w domowych warunkach.
  • Suszarki turystyczne posiadające składaną rączkę, idealnie sprawdzają się w podróży lub na basenie. Nie zajmują dużo miejsca, ale też nie posiadają dużej mocy, dlatego suszenie zajmuje nieco więcej czasu. W zestawie posiadają różne końcówki do modelowania. Często Ich zaletą jest możliwość podłączania do kontaktów w różnych krajach.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację