Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj obudowy


Obudowa telefonu komórkowego ma, przede wszystkim, chronić urządzenie przed uszkodzeniem, dodatkowo jednak spełnia dwie bardzo ważne funkcje- cieszy oko właściciela oraz ma być wygodna w użytkowaniu!

Różnorodność dostępnych obecnie na rynku modeli daje możliwość doboru obudowy, tak, aby spełniła oczekiwania odbiorców. Poczynając od tych najprostszych, a kończąc na technologicznie zaawansowanych smartfonach, wyróżniamy obudowy:
 

 

Klasyczna

To tradycyjna, jednobryłowa obudowa, pozwalająca na sprawną obsługę telefonu. Wyświetlacz oraz klawiatura są zawsze na wierzchu, dostęp do telefonu jest zatem prosty i szybki.

Smartfony o klasycznej budowie nie mają osobnej klawiatury, ponieważ sterowanie nimi odbywa się za pomocą większego, dotykowego wyświetlacza.
Zobacz produkty

 

Rozsuwane

Rozsuwana obudowa cechuje się małymi wymiarami, telefon dzięki takiemu rozwiązaniu jest niesamowicie zgrabny, na wierzchu widoczne są jedynie przyciski potrzebne do odbierania połączeń czy czytania smsów.  Obudowa zawiera w swoim wnętrzu małą funkcjonalną klawiaturę, która po wysunięciu, pozwala na szybkie pisanie smsów lub wiadomości e-mail.

 

Z klapką

Obudowa wyposażona w klapkę to elegancka forma ochrony telefonu. Dodatkowy, zewnętrzny wyświetlacz pozwala skontrolować nieodczytane wiadomości, nieodebrane czy nadchodzące połączenia.
Zobacz produkty

 

Z pełna klawiaturą QWERTY

Obudowa posiada klawiaturę QWERTY - każda litera ma osobny przycisk, co zapewnia szybki i prosty sposób pisania smsów i e-maili oraz wpisywanie treści w wyszukiwarkę Internetową.
Zobacz produkty

 

Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację