Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika

Lodówka samoczynnie odszrania zamrażarkę, dzięki czemu na wewnętrznych ściankach lodówki nie ma osadzającego się szronu.

  • Automatyczne odszranianie – lodówka skrapla w wodę szron osadzający się na wewnętrznych ściankach zamrażarki. W postaci pary oprowadza ją na zewnątrz.
  • No Frost – lodówka nie pozwala, żeby na ściankach w zamrażarce tworzył się szron. Temperatura i wilgotność powietrza wewnątrz zamrażarki są takie same na wszystkich poziomach. Te funkcje zmniejszają częstotliwość mycia urządzenia.
  • TwinTech - system bezszronowy dzięki, któremu w komorze chłodziarki utrzymywana jest większa, optymalna wilgotność w stosunku do tradycyjnego systemu No Frost. Największymi zaletami systemu jest odpowiednia wilgotność do codziennego przechowywania żywności, brak konieczności przechowywania jedzenia w pudełkach i nieprzenikalność zapachów między komorami, dzięki dwóm osobnym obiegom powietrza. W przypadku zamrażarki jest to również absolutny brak szronu i konieczności odmrażania.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację