Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki

Dotyczy:
Lodówki
Samoczynne odszraniane lodówki, uniemożliwia osadzanie się szronu na wewnętrznych ściankach chłodziarki. W chłodziarkach dostępnych na runku wykorzystuje się automatyczne odszraniane lub funkcję No Frost.
  • Automatyczne oszranianie - szron z lodówki jest skraplany i wyprowadzany w postaci pary wodnej na zewnątrz.
  • No Frost lodówka zapobiega powstawaniu szronu dzięki zachowaniu jednakowej temperatury oraz wilgotności, na wszystkich poziomach. Funkcja pozwala na rzadsze mycie urządzenia.
  • TwinTech - system bezszronowy dzięki, któremu w komorze chłodziarki utrzymywana jest większa, optymalna wilgotność w stosunku do tradycyjnego systemu No Frost. Największymi zaletami systemu jest odpowiednia wilgotność do codziennego przechowywania żywności, brak konieczności przechowywania jedzenia w pudełkach i nieprzenikalność zapachów między komorami, dzięki dwóm osobnym obiegom powietrza. W przypadku zamrażarki jest to również absolutny brak szronu i konieczności odmrażania.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację