Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Położenie zamrażarki - lodówki do zabudowy

  • Zamrażarka na dole - Komfortowo, bez schylania, możesz korzystać z chłodziarki, najczęściej wyciągane produkty są na wysokości wzroku. Do nisko położonej zamrażarki zaglądasz natomiast sporadycznie. W zamrażarce przeważnie znajdują się szuflady, które można łatwo wysunąć lub uchylić, gdy chcesz coś wyjąć.
     
  • Zamrażarka na górze - Zamrażarka najczęściej jest średniej wielkości, wyposażona w jedną lub dwie półki oraz czasami balkoniki na drzwiach. Do takiej lodówki musisz schylać się, wkładając coś lub wyjmując z chłodziarki, wygodnie natomiast korzystać z zamrażalnika.
     
  • Zamrażarka wewnątrz - Ze względu na pojemność lodówki jest ona idealna do domku letniskowego na działce, do biura lub dla osób samotnych.
     
  • Brak zamrażarki - Najczęściej bez zamrażarki są nieduże modele o wysokości od 50 do 130 cm, które są dobrym wyborem dla osób potrzebujących niedużej chłodziarki. Wysokie modele (180 cm) wybierane są jako dodatek do wolnostojącej zamrażarki, która znajduje się w piwnicy lub spiżarni.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację