Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Złącza USB 2.0


Proste i szybkie w użyciu, obsługiwane przez większość programów operacyjnych złącza. Pozwalają na podłączenie do komputera rożnego rodzaju urządzeń np. przenośnej pamięci, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, myszki komputerowej, klawiatury, drukarki.
Czytaj więcej

Proste i szybkie w użyciu, obsługiwane przez większość programów operacyjnych złącza. Pozwalają na podłączenie do komputera rożnego rodzaju urządzeń np. przenośnej pamięci, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, myszki komputerowej, klawiatury, drukarki. Wtyczka USB jest wykrywana przez system operacyjny, konfiguracja i instalacja sterowników odbywa się automatycznie, w krótkim czasie. Złącze USB 2.0 ( Hi-Speed) przesyła dane do naszego komputera z prędkością 480 Mbit/s (60 MB/s). Urządzenia i kable ze złączem USB 2.0 są w pełni kompatybilne ze starszymi urządzeniami, ze złączem USB 1.1.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację