Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Karta bezprzewodowa Wi-Fi


Karta bezprzewodowa Wi-Fi umożliwia łączenie się z internetem albo bezprzewodowymi sieciami komputerowymi. Karta odbiera sygnał radiowy dzięki antenie, dlatego jest najlepszym sposobem na połączenie się z internetem w mieście, hotelu, restauracji czy dworcu (przy płatnych lub bezpłatnych punktach dostępowych – hotspot).
Czytaj więcej

Karta bezprzewodowa Wi-Fi umożliwia łączenie się z internetem albo bezprzewodowymi sieciami komputerowymi. Karta odbiera sygnał radiowy dzięki antenie, dlatego jest najlepszym sposobem na połączenie się z internetem w mieście, hotelu, restauracji czy dworcu (przy płatnych lub bezpłatnych punktach dostępowych – hotspot). Szybkość przesyłana danych za pomocą karty Wi-Fi wynosi 11 Mb/s (standard 802.11b), 54 Mb/s (standardy 802.11g i 802.11a) oraz 100–300 Mb/s (802.11n). Natomiast w celu rozdzielania sygnału na komputery przenośne w sieciach domowych WLAN (Wireless Local Area Network) potrzebny jest router Wi-Fi.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację