Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Typ prowadnic w piekarniku


Prowadnice w piekarniku pozwalają na wysuniecie blach na zewnątrz. Najprostszy typ to, po prostu, prowadnice wytłoczone w wewnętrznych ścianach piekarnika. Niestety przy takim rozwiązaniu, blachy wysuwają się dość ciężko, często jednocześnie niszcząc emalię. Sprawniejszym patentem jest zamontowana metalowa drabinka, na której umieszczone są blachy i ruszt. Obecnie, nowością na rynku są prowadnice teleskopowe, pozwalające na wysuniecie blachy jednym ruchem. Przesuwa się je bardzo łatwo, a maksymalnie wyciągnięte wciąż utrzymują idealny poziom, nie zagrażająć upuszczeniem zawartości.
Czytaj więcej

Prowadnice w piekarniku pozwalają na wysuniecie blach na zewnątrz. Najprostszy typ to, po prostu, prowadnice wytłoczone w wewnętrznych ścianach piekarnika. Niestety przy takim rozwiązaniu, blachy wysuwają się dość ciężko, często jednocześnie niszcząc emalię. Sprawniejszym patentem jest zamontowana metalowa drabinka, na której umieszczone są blachy i ruszt. Obecnie, nowością na rynku są prowadnice teleskopowe, pozwalające na wysuniecie blachy jednym ruchem. Przesuwa się je bardzo łatwo, a maksymalnie wyciągnięte wciąż utrzymują idealny poziom, nie zagrażając upuszczeniem zawartości. W zależności od modelu prowadnice teleskopowe mogą być umieszczone na jednym, dwóch lub trzech poziomach pieczenia.


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację