Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Filtry - obiektyw


Filtr obiektywu urozmaica wykonywane zdjęcia. Duża część filtrów wchłania daną ilość światła, które bez filtra trafiałoby do obiektywu. W celu zmniejszenia niepożądanych skutków ubocznych (blikowanie lub utrata ostrości) trzeba koniecznie stosować najwyższej jakości filtry, czyli wykonane z najlepszych materiałów i z największą liczbą ochronnych powłok. Jest wiele metod mocowania filtrów do obiektywu.
Czytaj więcej

Filtr obiektywu urozmaica wykonywane zdjęcia. Duża część filtrów wchłania daną ilość światła, które bez filtra trafiałoby do obiektywu. W celu zmniejszenia niepożądanych skutków ubocznych (blikowanie lub utrata ostrości) trzeba koniecznie stosować najwyższej jakości filtry, czyli wykonane z najlepszych materiałów i z największą liczbą ochronnych powłok. Jest wiele metod mocowania filtrów do obiektywu. Najczęściej wybór danego sposobu jest podyktowany wygodą użytkownika, jak również możliwościami technicznymi aparatu. Użytkownik może również zakupić obiektyw z załączonym już do niego filtrem.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację