PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Exif

Dotyczy:
Aparaty cyfrowe

Jeden z najpowszechniejszych rodzajów danych opisowych, które są dołączane do zdjęć zapisanych w formatach TIFF oraz JPEG. Dane Exif obejmują w zależności od ustawienia datę i czas powstania zdjęcia, miejsce, w którym zrobiono zdjęcie (pod warunkiem, że aparat był wyposażony w odbiornik GPS), ustawienia aparatu, jak również informacje o prawach autorskich.
Czytaj więcej

Jeden z najpowszechniejszych rodzajów danych opisowych, które są dołączane do zdjęć zapisanych w formatach TIFF oraz JPEG. Dane Exif obejmują w zależności od ustawienia datę i czas powstania zdjęcia, miejsce, w którym zrobiono zdjęcie (pod warunkiem, że aparat był wyposażony w odbiornik GPS), ustawienia aparatu, jak również informacje o prawach autorskich. Dane Exif mogą także zawierać miniatury zdjęć zrobione przez aparat lub program graficzny po to, aby szybciej generować zdjęcie na podglądzie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację