Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Temperatury zmywania


Temperatura zmywania, związana jest z temperaturą wody używanej do zmywania naczyń. Nastawiając zmywarkę wybieramy program zmywania oraz temperaturę, podawaną w stopniach Celsjusza. Wysokość, do której nagrzewa się woda w zmywarce zależna jest od modelu urządzenia.
Czytaj więcej

Temperatura zmywania, związana jest z temperaturą wody używanej do zmywania naczyń. Nastawiając zmywarkę wybieramy program zmywania oraz temperaturę, podawaną w stopniach Celsjusza. Wysokość, do której nagrzewa się woda w zmywarce zależna jest od modelu urządzenia. Najniższa temperatura to 30°C, przeznaczona do mycia delikatnej porcelany oraz kieliszków i naczyń z cienkiego szkła. Najwyższa natomiast, to 75°C, szczególnie przydatna przy czyszczeniu bardzo zabrudzonych przedmiotów. Zmywarki, osiągające wysoką temperaturę, oferują funkcję wyparzania, należy na to zwrócić uwagę, jeżeli zależy nam na wyparzaniu naczyń, np. butelek i smoczków dla dzieci.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację