Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Zmiana kierunku otwierania drzwi


Coraz częściej producenci lodówek dają klientom możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Wcześniej lodówka, która otwierała się jedynie z lewej na prawa stronę zmuszał nas na postawienie jej prawym bokiem do ściany. Teraz możemy w prosty sposób sami zmienić kierunek otwierania, chyba że producent wymaga montażu w serwisie lub przez osobę wykwalifikowaną, reprezentująca markę.
Czytaj więcej

Coraz częściej producenci lodówek dają klientom możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Wcześniej lodówka, która otwierała się jedynie z lewej na prawa stronę zmuszał nas na postawienie jej prawym bokiem do ściany. Teraz możemy w prosty sposób sami zmienić kierunek otwierania, chyba że producent wymaga montażu w serwisie lub przez osobę wykwalifikowaną, reprezentująca markę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów, na rynek weszły już także lodówki otwierane obustronnie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację