Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Złacze kompozytowe  Rodzaj złącza najczęściej spotykany w urządzeniach audio-video. Osobnymi przewodami przesyłany jest sygnał fonii i zespolony sygnał wizji. Złącza pośredniczą w przenoszeniu sygnału video ze źródła np. odtwarzacza DVD do wyświetlacza, telewizora lub monitora. Przewody zakończone wtykami RCA (cinch) w kolorze żółtym. Dzięki odpowiednim przejściówkom możliwe jest połączenie wtyków RCA ze złączem Scart.
Czytaj więcej


  Rodzaj złącza najczęściej spotykany w urządzeniach audio-video. Osobnymi przewodami przesyłany jest sygnał fonii i zespolony sygnał wizji. Złącza pośredniczą w przenoszeniu sygnału video ze źródła np. odtwarzacza DVD do wyświetlacza, telewizora lub monitora. Przewody zakończone wtykami RCA (cinch) w kolorze żółtym. Dzięki odpowiednim przejściówkom możliwe jest połączenie wtyków RCA ze złączem Scart.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację