PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Stoliki - rodzaj

Stoliki pod telewizory produkowane są z wielu materiałów, w różnych rozmiarach, kolorach oraz stylach, by w każdej aranżacji wnętrza można było taki mebel umieścić. Jest on obecnie jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego salonu, jak i bywa sypialni, pokoju młodzieżowego i wielu innych pomieszczeń.

  • Stolik szafka - posiada półki lub szafki, które można zagospodarować. Dzięki posiadanemu dodatkowemu miejscu na wybrane przez nas przedmioty, stolik RTV pełni funkcję nie tylko mebla do postawienia na nim telewizora, ale też może być wykorzystany do przechowywania i tym samym zadbać o porządek w salonie.
  • Stolik narożny - nadaje się do wielu pomieszczeń, nawet tych o niewielkich rozmiarach. Największy atut narożnych mebli to bowiem ich ustawność. Nie tracimy na nie dużej ilości miejsca, ponieważ przystosowane są do stania w kącie.
  • Stolik z uchwytem - stolik z uchwytem pod telewizor. Uchwyt umożliwia zawieszenie telewizora zgodnie z standardem VESA i jego wielkością. Istnieje również możliwość regulacji wysokości czy obrotu uchwytu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację