Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie głośniki przenośne

  • Sprzęt z zasilaniem akumulatorowym jest cięższy niż modele sieciowe, jednak umożliwia użycie w dowolnym miejscu. Wbudowany akumulator może zapewniajć nawet do kilkunastu godzin pracy bez przerwy.
  • Zasilanie sieciowe 230-240 V 50/60 Hz - urządzenie może być użytkowane wyłącznie w trakcie podłączenia do sieci. Takie głośniki przeważnie zapewniają więcej mocy ale jesteśmy uzależnieni od gniazdka elektrycznego.
  • Najwygodniejszym rozwiązaniem jest zasilanie akumulatorowo-sieciowe, bo dzięki niemu urządzenie może działać na akumulatorach (co przydaje się w podróży) lub gdy jest podłączone do sieci (nie trzeba czekać aż akumulator się naładuje). Takie rozwiązanie daje największą swobodę użycia.
  • Zasilanie przez gniazdo USB jest podobne do zasilania sieciowego jednak tutaj jesteśmy uzależnieni od portu USB innego urządzenia, które dostarczy nam prąd (np. laptop) lub za pomocą zasilacza USB lub do akumulatora USB (dostarczanego oddzielnie).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację