Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Sklep Xbox

W sklepie Xbox znajdziesz gry w wersji cyfrowej i inne materiały rozrywkowe na swoją konsolę (Xbox One i Xbox 360). W Sklepie Xbox czekają na Ciebie najświeższe nowości, hity na wyłączność, karnety Season Pass, dodatki, gry niezależnych producentów i wiele innych atrakcji.

► Subskrypcja Xbox Live Gold
Xbox Live Gold to Twoja przepustka do świata gier online i rozrywki na najwyższym poziomie. Co miesiąc czekają na Ciebie darmowe gry, zaawansowany tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki w sklepie Xbox Store i wiele więcej!

► Doładowanie konta Xbox Live
Karta przedpłacona Xbox to waluta dla graczy. Sam zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakupy najnowszych gier i dodatków. Karty przedpłacone dostępne są w czterech różnych nominałach: 50, 70, 100 i 200 zł Swoje środki z karty przedpłaconej możesz wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10; komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

► Subskrypcja EA Acces

 

EA Access to wspaniałe gry o wspaniałej cenie. Pobieraj gry EA z ciągle rozbudowywanego Skarbca tytułów na swoją konsolę Xbox One i graj w nie w dowolnie wybranym czasie. Korzyści obejmują:
  • Gry EA ze Skarbca, które można w dowolnej chwili pobrać i rozgrywać, ile tylko dusza zapragnie. Zaszalej w najlepszych grach EA na konsolę Xbox One. W Skarbcu zawsze znajdziesz coś świetnego dla siebie. Możesz zagrać w jedną, albo we wszystkie gry – wybór należy do
  • 10% zniżki na cyfrowe wersje gier EA na konsolę Xbox One.
  • Możliwość wypróbowania gier EA przez ograniczony czas na 5 dni przed ich premierą.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację