Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

PlayStation VR

Od chwili, gdy założysz gogle PlayStation VR, nowy system wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation 4, będziesz grać w radykalnie nowy sposób. Znajdziesz się w samym centrum akcji, niemal czując każdy szczegół fantastycznych nowych światów -naprawdę poczujesz się tak, jak byś był wewnątrz gry. PS VR pozwoli Ci grać w takie sposoby i w takich miejscach, o których nie myślałeś, że są możliwe. Umożliwia to zaawansowany ekran OLED, który wyświetla idealnie płynny obraz 120 Hz, daje pole widzenia w zakresie 360 stopni oraz prawdziwy dźwięk 3D, dzięki któremu jesteś w stanie precyzyjnie zlokalizować wszystkie dźwięki.

* do gier PlayStation VR wymagana jest PlayStation Camera
* PlayStation VR nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 12 lat
*PlayStation VR daje poczucie zanurzenia w rzeczywistości. W przypadku nowych użytkowników systemu VR zalecane jest stopniowe przyzwyczajenie się do tych wrażeń i robienie regularnych przerw. Niektórzy użytkownicy mogą odczuwać dyskomfort podczas oglądania zawartości w trybie VR, jednak odczucia te są różne u poszczególnych osób.

Gry obsługą okularów VR są oznaczone specjalnymi wlepkami

 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację