Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

PlayStation Plus

Dołącz do PS Plus, a uzyskasz dostęp do możliwości rozrywki online na konsolach PS5 i PS4, gier na PS5 i PS4, które co miesiąc możesz pobrać i grać w nie, do wyjątkowych rabatów i wielu innych atrakcji. Abonament można wykupić na miesiąć (koszt 33 zł), 3 miesiace (koszt 100 zł) lub 12 miesięcy (koszt 240 zł).

Funkcje PlayStation Plus to:

 • Wieloosobowy tryb online na PS5 i PS4 - Jeszcze lepiej wykorzystaj swoje gry
 • Dwie gry na PS4 i jedna na PS5 do pobrania co miesiąc
 • Oglądaj wielkie kinowe hity i seriale dzięki PlayStation Plus Video Pass (PS Plus Video Pass to usługa próbna aktywna 22.04.21-22.04.22.)
 • Wyjątkowe oferty i rabaty - Oszczędzaj na grach, dodatkach, zamówieniach przedpremierowych i innych materiałach
 • PlayStation Plus Collection (tylko dla posiadaczy PS5) - biblioteka gier PS4, która jest dostępna dla posiadaczy konsoli PS5. Uzyskaj dostęp do niej wchodząc do głównego ekranu gier i wybierając PlayStation Plus, a następnie PlayStation Plus Collection.
Czytaj więcej
Graj więcej, płacąc za to mniej dzięki członkostwu w PlayStation Plus*. Rozrywka online na konsolach PS5 i PS4, rabaty w PlayStation Store, darmowe gry co miesiąc, Video Pass i inne atrakcje. Dołącz do globalnej społeczności graczy, ciesząc się z wyjątkowych funkcji i korzyści, które otrzymasz, stając się członkiem PS Plus. Jedne członkostwo obejmuje PS5, PS4, PS3 i PS Vita

PlayStation Plus to:
 
 • Tryb online dla wielu graczy - Dołącz do milionów graczy w bitwach na PS5 i PS4, odkryj nowe światy ze swoimi znajomymi i wspólnie przeżywajcie wiele przygód.
 • Gry co miesiąc - Pobieraj co miesiąc dwie specjalnie wybierane gry na PS4 oraz jedną na PS5 i graj w nie tak długo, jak korzystasz z członkostwa.
 • PlayStation Plus Video Pass - Oglądaj wielkie kinowe hity i seriale (PS Plus Video Pass to usługa próbna aktywna 22.04.21-22.04.22.)
 • Ekskluzywne zniżki - Dzięki rabatom dostępnym wyłącznie dla członków PS Plus oszczędzisz dużo pieniędzy w PlayStation Store.
 • Share Play: zaproś znajomych z PSN, by dołączyli do Ciebie w bitwach dla wielu graczy albo sami sterowali Twoimi przygodami, nawet jeśli nie mają danej gry.
 • Wcześniejszy dostęp: bądź jedną z pierwszych osób, które wypróbowują nowe gry, wersje demo i próbne wersje beta, korzystając z ekskluzywnego dostępu dla członków PS Plus.
 • Dysk internetowy o pojemności 10 GB - przesyłaj zapisane dane swoich gier do chmury, co pozwoli Ci na kontynuowanie gry na dowolnym innym PS5/PS4.
 • PlayStation Plus Collection (tylko dla posiadaczy PS5) - biblioteka gier PS4, która jest dostępna dla posiadaczy konsoli PS5. Uzyskaj dostęp do niej wchodząc do głównego ekranu gier i wybierając PlayStation Plus, a następnie PlayStation Plus Collection.

Abonament można wykupic na miesiąć (koszt 33 zł), 3 miesiace (koszt 100 zł) lub 12 miesięcy (koszt 240 zł)

* Subskrypcja PlayStation®Plus jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy konta Sony Entertainment Network (SEN), którzy mają dostęp do PlayStation®Store i połączenia internetowego o dużej szybkości. PlayStation™Network (PSN), PS Store oraz PS Plus podlegają warunkom korzystania oraz ograniczeniom językowym i krajowym. Materiały i usługi dostępne w PS Plus różnią się w zależności od wieku subskrybenta. Użytkownicy muszą mieć ukończone 7 lat, a osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą mieć zgodę rodziców. Użytkownicy z Niemiec muszą mieć ukończone 18 lat. Dostępność usługi nie jest gwarantowana. Funkcje online niektórych gier mogą zostać wycofane po uprzednim powiadomieniu – eu.playstation.com/gameservers. Wymagane jest podanie szczegółowych informacji o zatwierdzonych metodach płatności. Subskrypcja PS Plus to subskrypcja ciągła z regularną opłatą subskrypcyjną, która jest pobierana z portfela gracza (w cenie aktualnej w danym momencie w PS Store). Zastosowanie mają warunki korzystania: Warunki świadczenia usługi PSN na stronie eu.playstation.com/legal.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację