Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Regulacja temperatury w pralkach

W zależności od modelu pralki istnieje możliwość zmiany temperatury wody wykorzystywanej do wybranego programu prania lub temperatura jest przypisana do wybranego programu.
 

W modelach pralek z temperaturą przypisaną do programu nie musisz zastanawiać się nad wyborem właściwej temperatury. Do każdego programu przypisana jest odpowiednia, najlepiej dopasowana dla danego rodzaju odzieży temperatura. Wybierając program decydujesz się na konkretną temperaturę. W pralkach z temperaturą wybieraną razem z programem mogą być dostępne programy do tego samego rodzaju tkanin, ale z różnymi wartościami temperatury prania np. Bawełna 60 ºC i Bawełna 40 ºC.
 

Dzięki możliwości zmiany temperatury możesz ustawić wyższą temperaturę dla osiągnięcia lepszych wyników prania, albo niższą dla ochrony delikatnych tkanin lub zmniejszenia zużycia energii. Temperaturę możesz zmieniać w zakresie przywidzianym dla wybranego programu. W zależności od modelu pralki temperaturę można zmieniać za pomocą pokrętła, przycisków lub wybierając odpowiednią wartość na wyświetlaczu.

 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację