Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Sterowanie płyty grzewczej


Mechaniczne sterowanie płytą grzewczą, odbywa się za pomocą pokręteł. Pozwala na ustawienie poziomu grzania, odpowiednich pól. Jest bardzo proste w użyciu jednak nie dostarcza dodatkowych opcji programowania.
Czytaj więcej

Mechaniczne sterowanie płytą grzewczą, odbywa się za pomocą pokręteł. Pozwala na ustawienie poziomu grzania, odpowiednich pól. Jest bardzo proste w użyciu jednak nie dostarcza dodatkowych opcji programowania. Sterowanie elektroniczne, za pomocą pokręteł lub pól sensorycznych, pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury i czasu grzania płyty. Nowocześniejsze rozwiązania umożliwiają zaprogramowanie płyty, aby pracowała tylko przez określony czas, po upływie którego sama się wyłączy. Urządzenia z tego typu sterowaniem posiadają wyświetlacze LCD lub LED, które informują, które pola w danej chwili pracują i jaka jest ich temperatura.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację