Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Drukarka termosublimacyjna


Typ drukarki wykorzystujący ciepło do przenoszenia barwnika na określony nośnik druku. Przeznaczona głównie do wykonywania odbitek zdjęć cyfrowych. Wydruki cechują się bardzo wiernym odwzorowaniem barw i błyszczącą powierzchnią.
Czytaj więcej

Typ drukarki wykorzystujący ciepło do przenoszenia barwnika na określony nośnik druku. Przeznaczona głównie do wykonywania odbitek zdjęć cyfrowych. Wydruki cechują się bardzo wiernym odwzorowaniem barw i błyszczącą powierzchnią. Maksymalna szerokość możliwych do uzyskania odbitek to 15 cm, często jest uzależniona od modelu drukarki. Każda drukarka posiada funkcję bezpośredniego wydruku zdjęć (standard PictBridge), która umożliwia drukowanie bezpośrednio z aparatu lub kamery, bez konieczności użycia komputera, niektóre mają również czytnik kart pamięci oraz ekran LCD. Koszt wydruku zdjęcia jest stały niezależnie od jego zawartości.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację