Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Smart Diagnosis

Dotyczy:
Lodówki , Pralki
Dotyczy Towarów marek:
LG
Pozwala na zdiagnozowanie problemów technicznych w ciągu 20 sekund. Jego działanie zostało oparte na emitowanym przez urządzenie sygnale z zakodowanym opisem błędu. W momencie wystąpienia jakichkolwiek usterek, wystarczy połączyć się z infolinią firmy LG, a następnie w przypadku pralki - przyłożyć mikrofon telefonu do ikonki Smart Diagnosis znajdującej się obok przycisku zasilania urządzenia lub w przypadku lodówki - położyć telefon na urządzeniu. Wygenerowany przez urządzenie odpowiednio zakodowany sygnał zostanie w ciągu kilkunastu sekund odczytany przez konsultanta za pomocą specjalnej aplikacji. Użytkownik błyskawicznie uzyska opis zaistniałego problemu oraz poradę, w jaki sposób go rozwiązać.

Główną zaletą inteligentnej diagnostyki, zastosowanej w urządzeniach LG, jest łatwość wykrywania oraz dokładność rozwiązywania problemów technicznych. Dzięki niej użytkownik nie musi samodzielnie tłumaczyć i opisywać konsultantowi objawów błędnego funkcjonowania urządzenia. Smart Diagnosis zapewnia również oszczędność czasu serwisowania oraz wydatków z nim związanych. Znając dokładną przyczynę awarii nie będziemy narażani na dodatkowe koszty związane z usługami "fachowców". Dodatkowo dzięki inteligentnym rozwiązaniom serwisowym urządzeń LG, użytkownik może zdiagnozować telefonicznie produkt, nawet gdy urządzenie nie podlega już gwarancji.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację