Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Dystrybutor wody

Dotyczy:
Lodówki
Dystrybutor wody to wygoda i oszczędność. Umożliwi Ci stały dostęp do świeżej schłodzonej wody, bez konieczności otwierania lodówki.
 
Wewnątrz lodówki znajduje się zbiornik, w którym schładzana jest woda. Można ją nalewać bezpośrednio do szklanki ze specjalnego dystrybutora umieszczonego po zewnętrznej stronie drzwi lodówki.
 
Dystrybutor wody to idealne rozwiązanie na upalne dni lub jeżeli często pijesz wodę i chcesz ją mieć zawsze pod ręką.
Dzięki dystrybutorowi nie musisz otwierać drzwi lodówki za każdym razem, gdy chcesz się napić wody. Częste otwieranie lodówki w ciepłe dni to dodatkowe zużycie energii na obniżanie temperatury wewnątrz urządzenia. Dodatkowo zmiany temperatury wewnątrz lodówki mogą być przyczyną szybszego psucia się jedzenia.
 
W zależności od modelu lodówki zbiornik na wodę uzupełnia się ręcznie lub lodówkę podłącza się do sieci wodociągowej. Informacje na temat sposobu zasilania dystrybutora w wybranym modelu znajdziesz w instrukcji obsługi.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację