Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Wymiary - lodówki

Wymiary mierzone są wzdłuż krawędzi urządzenia i nie uwzględniają elementów wystających, takich jak uchwyty czy kabel zasilający.Wybierając lodówkę dokładnie zmierz przestrzeń, w której będzie ona ustawiona. Pamiętaj o pozostawieniu wolnej przestrzeni wokół urządzenia. Pozwoli to na swobodną cyrkulację powietrza zapewniającą prawidłową pracę lodówki. Szczegóły dotyczące zalecanej wolnej przestrzeni znajdują się w instrukcji obsługi.
Jeżeli lodówka będzie stała przy ścianie upewnij się, że będzie miała odpowiedni odstęp od strony zawiasów umożliwiający swobodne otwieranie drzwi. Możesz również wybrać model z licowanymi drzwiami, które po otwarciu nie wychodzą poza obrys lodówki.
Wybierając lodówkę zwróć uwagę nie tylko na wymiary, ale również na jej pojemność. Średnia pojemność lodówki dla jednej osoby to 120 litrów i 30 litrów dla każdej kolejnej osoby.


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację