Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

HarvestFresh

Dotyczy:
Lodówki
Dotyczy Towarów marek:
Beko
To innowacyjna technologia w lodówkach Beko mająca na celu utrzymanie dłuższej świeżości warzyw i owoców oraz utrzymanie wysokiego poziomu witaminy: A,C,D i minerałów w tych produktach. 

Specjalne podświetlenie komory na warzywa i owoce naśladuje dzienny cykl światła tworząc idealne warunki do życia warzyw i owoców. Po uruchomieniu lodówki przez pierwsze 4 godziny świeci się światło niebieskie, następnie przez 2 godziny dioda zielona, a przez kolejne 6 godzin dioda czerwona (naśladując dzienny cykl światła / docieranie wiązek RGB do powierzchni ziemi). Następne 12 godzin to noc dla warzyw i owoców bez doświetlenia komory. Taki powtarzalny cykl powoduje podtrzymanie procesów fotosyntezy. Technologia HarvestFresh działa na szeroką gamę warzyw i owoców oraz wpływa na utrzymanie wysokiego poziomu wielu witamin i minerałów. 
Dzięki tej szufladzie przechowywane w niej warzywa i owoce będą soczyste, jędrne, kolorowe i zdrowe przez wiele dni.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację