Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.
Obiektyw standardowy, daje kąt widzenia oddający perspektywę obrazu w sposób zbliżony do ludzkiego oka. Dla lustrzanek pełnoklatkowych za obiektyw standardowy przyjmuje się obiektyw 50 mm, dla lustrzanek cyfrowych z sensorami rozmiarów APS-C obiektyw standardowy ma ogniskową 35 mm.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna?Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatnaDziękujemy za przesłanie wiadomościJuz oddałeś głos na tą informację