TWOJE KONTO TYMCZASOWE

TWOJE ZAMÓWIENIA


Wyrażam zgodę na skorzystanie z usługi BlueCash. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż operatorem Systemu płatności BlueCash, za pośrednictwem którego Bank świadczy dla mnie usługę przelewu identyfikacyjnego, jest Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, która otrzymała zgodę Prezesa NBP z dnia 25.11.2011r. na prowadzenie systemu płatności BlueCash objętego ustawą z dnia 24.08.2001r. o ostateczności rozrachunku w systemach płatności i systemach rozrachunku papierów wartościowych oraz zasadach nadzoru nad tymi systemami.
Dokonany przelew 1 zł
Jeżeli dokonałeś już przelewu 1zł, poczekaj na Weryfikację tożsamości.

Weryfikacja tożsamości może potrwać
do dwóch dni roboczych
Niedokończone potwierdzenie lub błąd
Jeżeli nie dokonałeś przelewu na 1zł lub podczas autoryzacji wystąpił błąd, ponów autoryzację klikając w przycisk poniżej. Pamiętaj, aby z tej opcji skorzystać tylko w wyżej wymienionych przypadkach. W przypadku kiedy dokonałeś potwierdzenia skorzystanie z ponownej autoryzacji rozpocznie proces od nowa i może wydłużyc jego czas.
Przelew potwierdzający tożsamość jest w trakcie weryfikacji Banku. Poczekaj na decyzję. Zostaniesz poinformowany e-mailem oraz zmianą statusu Zamówienia w Twoim Koncie.
Ok
Czy na pewno chcesz zmienić formę płatności? Zmiana będzie się wiązała z koniecznością anulowania wniosku kredytowego.
Anulowanie Zamówienia powoduje anulowanie wniosku kredytowego.
Umowa zostanie zarchiwizowana w eArchiwum, prowadzonym przez KIR SA, drugiego dnia roboczego od jej podpisania. Poniżej znajdziesz dane dostępowe.