TCL C71
top1
top2

Zwrot gotówki? Jesteś w odpowiednim miejscu
i odpowiednim czasie! :)

ZAAPLIKUJ O ZWROT

Kupiłeś, bądź planujesz kupić telewizor?
Przez najbliższe 6 tygodni
TCL zwraca nawet do 1200 zł!

świnka

dowolne przyjemności
za zwrot!

foty foty

Jak to działa?

TV
Zakup telewizor TCL objęty promocją. Listę modeli objętych promocją znajdziesz w tabeli. Sprzęty TCL, które nie pojawiają się w poniższej tabeli, nie są objęte akcją, dlatego przed zakupem koniecznie sprawdź wybrany model, abyś mógł aplikować o zwrot i odzyskać gotówkę. Koniecznie zachowaj oryginalny paragon zakupu, będzie Ci potrzebny do weryfikacji.
TV
Zakupiony produkt promocyjny będzie miał dedykowany numer seryjny, który jest jednocześnie Twoim kuponem promocyjnym, niezbędnym do dalszego procesu Cash Back.
TV
Od daty zakupienia sprzętu odczekaj 30 dni. Kiedy ten czas minie, między 31 a 60 dniem od dokonania zakupu, wejdź na stronę www.TCLCashBack.pl i zaaplikuj o zwrot CashBack poprzez:
  • wpisanie w miejscu LOGIN, numeru seryjnego zakupionego sprzętu,
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego, tj: imię i nazwisko, mail, numer produktu i numer seryjny oraz data zakupu.
  • załączenie wymaganych zdjęć produktu, w szczególności wyciętego z oryginalnego opakowania kodu kreskowego.
Warto uzbroić się w cierpliwość. Aplikując przed upływem 30 dni, Twoja prośba może zostać odrzucona, ze względu na niezaksięgowanie zakupu w naszym systemie.
TV
Poprawne wypełnienie formularza potwierdzimy w ciągu 3-7 dni, poprzez wysłanie do Ciebie maila, w którym otrzymasz także spersonalizowany link. Klikając w link zyskasz możliwość przesłania nam kopii dowodu zakupu lub faktury, które powinny do nas dotrzeć w ciągu 3 dni.
TV
Po pozytywnym procesie weryfikacji podesłanych dokumentów, otrzymasz mailowe potwierdzenie i prośbę o przesłanie numeru konta, na który zwrócimy środki. Pieniądze przyjdą na Twoje konto w ciągu 14 dni od zakończenia procedury weryfikacyjnej. Otrzymany zwrot możesz przeznaczyć na dowolne, wybrane przez siebie cele! :)

MODELE OBjĘTE PROMOCJĄ

SERIA
MODEL
CASHBACK
LINK
X10 MiniLED65X101200 złlink
C71565C715600 złlink
55C715450 złlink
50C715300 złlink
EC78065EC780500 złlink
55EC780300 złlink
EP68065EP680350 złlink
55EP680280 złlink
EP64065EP640350 złlink
55EP640200 złlink
bg
TCL C81 TV
  • Technologia obrazu: QLED
  • Jakość obrazu: Dolby Vision, HDR 10+
  • Jakość dźwięku: Dolby Atmos
  • Funkcja: Motion Clarity PRO
  • Dostępny w rozmiarach: 50/55/65“
  • Android TV

Możesz skupić się na najdrobniejszych szczegółach, bez zachwiania jakości obrazu, a także perfekcyjności dostarczanego dźwięku dzięki Dolby Atmos. Pamiętaj o funkcji Motion Clarity PRO, dzięki której przeniesiesz się do obserwowanego świata - zobaczysz realny ruch piłki, bieg lamparta, dynamikę tańca i płynność ruchu liści na wietrze. Technologia QLed zapewni Ci piękne i nasycone barwy, od których nie będziesz mógł oderwać wzroku - w tym modelu zwróciliśmy uwagę na esencję, jakość, rzeczywistość, kolory.

Subtelnie zaprojektowana forma, z dodatkową funkcją manewrowania stopką, pozwoli zmieścić go w niemal każdym domu. Jeśli zastanawiasz się nad tym modelem to z pewnością zwrócisz także uwagę na jego subtelny, elegancki design. Ultracienka, metalowa rama potwierdza naszą dbałość o detale - nie tylko w odniesieniu do odbioru jakości obrazu.

Poznaj nas!

TCL Electronics Technology Holdings Limited jest międzynarodowym producentem inteligentnych urządzeń, dostawcą usług aplikacji internetowych, oraz jedną z dwóch największych korporacji na światowym rynku produkcji telewizorów, zaangażowaną w badania, rozwój, produkcję i dystrybucję produktów elektronicznych.

Nasza firma stawia na jakość i technologię! Codziennie oferujemy szereg rozwiązań dla odbiorców różnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zarówno telewizory Qled, jaki i Led, a nawet MiniLed. Zależy nam, aby oferta była na tyle bogata, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Specjalizujemy się w zakresie inteligentnych technologii, dostarczając konsumentom na całym świecie produkty i usługi pomagające w prowadzeniu inteligentnego oraz zdrowego życia, oferując szeroką gamę innowacyjnych produktów i rozwiązań, takich jak telewizory, telefony komórkowe, słuchawki, soundbary, lodówki, pralki, klimatyzatory, inteligentne urządzenia zdrowotne oraz wiele innych.