Kup smartfon z serii Galaxy S23 i otrzymaj do 700 zł zwrotu na przedpłaconej karcie Visa w Portfelu Google*

Galaxy S23 Cashback
Galaxy S23 Cashback
Jak skorzystać z promocji?
krok 1
Kup smartfon z serii Galaxy S23 w dniach trwania promocji: od 08.05.23 do 18.06.2023 r.
krok 2
Aktywuj smartfon w dniach do 25.06.2023 r., a następnie uruchom aplikację Samsung Members na nowym urządzeniu oraz zaloguj się używając Konta Samsung.
krok 3
Po 14 dniach od aktywacji urządzenia w aplikacji Samsung Members znajdziesz banner z promocją "Samsung Zwrot na kartę". Aby zgłosić swój udział, kliknij w niego i pobierz unikalny kod do 09.07.2023 r. Następnie pobierz aplikację "Samsung Zwrot na kartę" i wprowadź swój unikalny kod.
krok 4
Dostępność środków nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego od pozytywnej weryfikacji przez wydawcę karty Visa. Pobierz aplikację Portfel Google z Galaxy Store lub Sklepu Play, a następnie dodaj swoją kartę. Płać bezpiecznie z Google Pay. Ciesz się wygodnymi płatnościami.

Promocja w dn. 08.05-18.06.2023 r. Zwrot dla Galaxy S23 Ultra - 700 zł, dla S23+ - 500 zł, dla S23 - 400 zł. Wirtualna karta, wydawana przez Planet Pay sp. z o.o., umożliwia płatności mobilne za pośrednictwem aplikacji „portfel Google”. Szczegóły i ograniczenia w regulaminie.

Płać bezpiecznie i wygodnie:
  • Za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay, przy użyciu smartfona lub smartwatcha
  • W płatnościach internetowych podając dane karty.

  • Portfel Google to cyfrowy portfel, który pozwala bezpiecznie przechowywać karty.

płatność zbliżeniowa
Jak dodać kartę Visa do aplikacji?
telefon

1.
Po aktywacji swojego nowego telefonu, uruchom aplikację Samsung Members.

telefon

2.
W aplikacji Samsung Members znajdź banner z promocją "Samsung Zwrot na kartę".

telefon

3.
Po 14 dniach otrzymasz unikalny kod aktywacyjny. Pamiętaj, aby pobrać kod w ciągu 14 dni od aktywacji swojego nowego smartfonu.

telefon

4.
Pobierz aplikację „Samsung Zwrot na kartę” i wprowadź w niej swój unikalny kod.

telefon

1.
Otwórz aplikację „Samsung Zwrot na kartę” i rozpocznij weryfikację. Podaj adres e-mail, numer telefonu oraz ustaw PIN do aplikacji.

telefon

2.
Dodaj kartę Visa, postępując zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj o wpisaniu unikalnego kodu z aplikacji Samsung Members oraz zaakceptuj regulamin. Po prawidłowym wprowadzeniu danych przeprowadzona zostanie ich weryfikacja.

telefon

4.
Po pozytywnej weryfikacji w aplikacji pojawi się Twoja karta Visa. Aktywuj swoją nową kartę zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

telefon

5.
Po aktywacji Twoja karta Visa jest już gotowa do płatności. Możesz teraz dodać ją też do Portfelu Google, by płacić nią za pomocą płatności zbliżeniowych.

telefon

1.
Dodaj kartę płatniczą do Google Pay. Otwórz aplikację i kliknij na przycisk „Dodaj do Portfela”.

telefon

2.
Wprowadź dane karty oraz zaakceptuj regulamin. Po potwierdzeniu danych, Twoja karta będzie gotowa do płatności zbliżenowych. Aby nią zarządzać pobierz aplikację Portfel Google ze Sklepu Play.

telefon

3.
Korzystaj z płatności zbliżeniowych Google Pay na swoim nowym smartfonie. Możesz też płacić zbliżeniowo za pomocą swojego smartfona Galaxy!

Korzyści z płatności mobilnych
krok 1

Bezpieczeństwo

Visa stworzyła technologię tokenizacji (szyfrowania), dzięki której numer karty zastępowany jest w urządzeniu mobilnym tzw. tokenem. Token to unikalny, losowo wygenerowany numer, który służy do zrealizowania płatności. W ten sposób dane karty Visa są całkowicie bezpieczne.

krok 2

Szybkość

To naprawdę proste – zbliżasz telefon lub smartwatch do terminala i już.

krok 3

Wygoda

Możesz skreślić portfel z listy niezbędnych rzeczy do zabrania z domu. Teraz wystarczy telefon lub zegarek, by cieszyć się wygodą płatności mobilnych.

krok 4

Dostępność

Zapłacisz mobilnie wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość płatności kartą. W Polsce 100% terminali to terminale zbliżeniowe.

Bezpieczne płatności Google Pay i Samsung Galaxy

Portfel Google

Wykorzystaj Portfel Google, aby bezpiecznie przechowywać w jednym miejscu wszystko, co jest Ci potrzebne, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Google Pay Samsung
Płacenie telefonem

Google Pay

Na swoich urządzeniach Galaxy masz dostęp do swoich kart płatniczych.Płatności mobilne Google Pay to wygoda i bezpieczeństwo w zasięgu ręki. Aby zapłacić, wystarczy zbliżyć smartfon lub smartwatch do terminala.

Aplikacja Sasmung Zwrot na kartę

Aplikacja Samsung Zwrot na kartę to aplikacja, dzięki której masz możliwość skorzystania z promocji - odbierzesz w niej wirtualną kartę przedpłaconą Visa. Aplikacja została także wzbogacona o szereg funkcjonalności, znacząco ułatwiających życie posiadaczowi kart i usług bankowych oraz zwiększających bezpieczeństwo posługiwania się tym narzędziem. Sprawdzisz w niej stan dostępnych środków oraz historię transakcji.

Google Pay Samsung
Modele objęte promocją
Galaxy S23 Ultra czarny
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23+
Galaxy S23+
Galaxy S23
Galaxy S23

Partnerzy

Google Wallet

Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.

Visa

Visa

Visa to światowy lider płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i rządowymi w ponad 200 krajach. Visa łączy posiadaczy kart na całym świecie za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając rozwój gospodarki oraz stwarzając warunki do działania firmom i ludziom, którzy dotychczas byli zaniedbywani.

Pytania i odpowiedzi:

Tak. Visa stworzyła technologię tokenizacji (szyfrowania), dzięki której numer twojej karty zastępowany jest w urządzeniu mobilnym tzw. tokenem. Ten unikalny, losowo wygenerowany numer służy do realizowania płatności. W ten sposób dane karty Visa są bezpieczne. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia użycie kodu lub biometryczna weryfikacja odcisku palca czy twarzy.

Tokenizacja Visa (Visa Tokenisation Service) zapewnia ochronę wrażliwych danych Twojej karty i konta za pomocą tokenu. Token to unikalny cyfrowy identyfikator (ciąg cyfr), który zastępuje numer karty Visa, dzięki czemu płatność jest bezpieczna. Jest on używany za każdym razem w trakcie transakcji, więc dane karty są chronione i niedostępne. Token jest przypisany do jednego urządzenia. Oznacza to, że nie ma możliwości korzystania z tego samego tokenu na kilku różnych urządzeniach, którymi chcesz płacić zbliżeniowo

Nie, ponieważ PIN, a także dodatkowe zabezpieczenie, tj. użycie kodu lub biometryczna weryfikacja za pomocą odcisku palca czy twarzy w Twoim telefonie lub zegarku, skutecznie to uniemożliwiają.

Skontaktuj się jak najszybciej ze swoim bankiem i poinformuj o zgubieniu tego urządzenia w celu zablokowania tokenu.

Nie, operator sieci komórkowej nie ma dostępu do tych danych. Tylko Ty i Twój bank posiadacie dostęp do informacji związanych z transakcjami na Twojej karcie Visa.

Nie. Jednakże w zależności od wybranego sposobu płatności dostęp do wszystkich funkcji płatności mobilnych może być ograniczony

Nie. Aby dokonać przelewu, użyj aplikacji mobilnej swojego banku.

Wszędzie tam, gdzie teraz płacisz kartą.

Oczywiście, płatności mobilne Visa są globalnym rozwiązaniem. Wystarczy, że sprzedawca umożliwia płatności zbliżeniowe. Najczęściej jest to określone za pomocą znanego symbolu płatności zbliżeniowych.

Śródków z karty nie można wypłacić z bankomatu. Karta jest zasilona jednokrotnie i ważna przez 1 rok, nie można zasilić jej ponownie. Sprawdź szczegóły w regulaminie.