PROMOCJE


Wszystko
o ekspresach

w ziarenku kawy

Ekspres ciśnieniowy automatyczny

Za pomocą jednego przycisku możesz zrobić warstwowe latte, cappuccino, aromatyczną małą czarną, czy espresso. Ekspres automatyczny samodzielnie zmieli ziarenka kawy, spieni mleko i przygotuje odpowiedni napój – szybko i bezproblemowo.

 

 

Ekspres ciśnieniowy kolbowy

Polecany jest w szczególności osobom, które dbają o rytuał parzenia kawy. W celu przygotowania idealnego napoju należy w pierwszej kolejności zmielić ziarna kawy, następnie wsypać do sitka, delikatnie ubić i umieścić w ekspresie. Ekspres ten to świetne rozwiązanie dla osób, które piją kawę w niewielkich ilościach, najczęściej nie potrzebując więcej niż dwóch filiżanek jednocześnie. Pozwala efektywnie i w niedrogi sposób przygotować wyśmienitą małą czarną.

Ekspres przelewowy

W tego typu ekspresach, przyrządzana kawa mielona spływa przez filtr do specjalnego naczynia. Przy wyborze urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj i pojemność pojemnika. Jeśli ekspres będzie służył większej ilości osób, należy wybrać model wyposażony w duży dzbanek, pozwoli na przygotowanie ok. 10 filiżanek kawy przy jednym parzeniu. Dodatkowo wbudowana grzałka pod dzbankiem, utrzyma temperaturę naparu nawet do dwóch godzin. Zaletą urządzenia jest prosta obsługa i niewygórowana cena.

Ekspres kapsułkowy

Taki typ ekspresu nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Przygotowanie kawy zajmuje mało czasu, wystarczy włożyć wybraną kapsułkę z kawą do ekspresu i włączyć przycisk. Po kilku chwilach możesz cieszyć się smakiem swojej ulubionej kawy! Dodatkową zaletą ekspresów kapsułkowych jest konkurencyjna cena.

Ekspres do zabudowy

Świetnie sprawdzi się w kuchni zdominowanej przez sprzęty AGD do zabudowy, zachowując stylistyczną spójność. Plusem urządzenia jest szereg przydatnych funkcji takich jak podgrzanie wody, umożliwiające przygotowanie także herbaty, czy automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, by ułatwić Ci utrzymanie ekspresu w czystości. Dodatkowo z łatwością przygotujesz kawy mleczne, dzięki wbudowanemu pojemnikowi na mleko, a także dostosujesz intensywność naparu za pomocą funkcji kontrolującej proces mielenia i parzenia.

Kawiarka

Kawiarka jest najtańszym rozwiązaniem dla osób, które marzą o kawie jak z kawiarni. Ten niepozorny, dwuczęściowy czajniczek przyrządzi esencjonalną kawę w zaledwie kilka minut. Co więcej, idealnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach gdzie brakuje miejsca na duże sprzęty.

Wybierz swoją
ulubioną kawę

kawa ziarnista

Ma intensywny aromat oraz smak, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla największego smakosza kawy. Nadaje się do ekspresów automatycznych, kolbowych oraz automatycznych. W zależności od preferencji, różne rodzaje oraz gatunki kaw pozwolą na zaparzenie pobudzającego espresso, delikatnego latte lub kremowego cappuccino.

Kawa mielona

Jest najpopularniejszym i najczęściej wybieranym rodzajem kaw. Możemy ją zaparzyć tradycyjnie w kubku lub filiżance oraz w większości ekspresów i kawiarkach.

kawa kapsułkowa

Zwolennicy wygody oraz oszczędności czasu powinni postawić na kawę kapsułkową - jedno kliknięcie i ulubiona kawa gotowa! Szeroki wybór rodzajów kaw kapsułkowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kapsułki smakowe, klasyczne espresso czy łagodne latte macchiato to tylko nieliczne, które zadowolą każdego kawosza.