PROMOCJE

Zapisz się do newslettera i otrzymuj kupony rabatowe, informacje o promocjach, informacje o nowościach, nową gazetkę promocyjną. Pamiętaj, aby potwierdzić swój zapis poprzez kliknięcie w link „Potwierdzam” w wiadomości, którą od nas otrzymasz.
Black Friday – co to jest?
Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży i obniżek cen w Stanach Zjednoczonych i zarazem początek okresu świątecznych zakupów przed Bożym Narodzeniem. Tego dnia wiele sklepów jest czynnych dłużej niż zwykle, czasem są otwarte nawet całą dobę.
Ze względu na rosnącą popularność tego zwyczaju, Czarny Piątek zaczął się pojawiać również w innych krajach, w tym w Polsce. Co roku do akcji przyłącza się coraz więcej sklepów.
Kiedy wypada Czarny Piątek?
Black Friday wypada zawsze po obchodzonym w USA Święcie Dziękczynienia, przy czym data ta jest ruchoma. Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych przypada na czwarty czwartek listopada, a Black Friday jest dzień później.
W tym roku będzie to 24 listopada. Warto zwrócić uwagę, że promocje w sklepach często nie trwają tylko przez ten jeden dzień, ale są wydłużane najczęściej na cały weekend.
Cyber Monday – co to jest i kiedy wypada?
Jeśli jesteś zwolennikiem zakupów przez Internet, tuż po Czarnym Piątku przypada Cyber Monday (Cyberponiedziałek), który słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe. W tym roku będzie to 27 listopada.
Czego mogę się spodziewać w Czarny Piątek 2017?
W Czarny Piątek to przede wszystkim okazja do zrobienia zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach. To również dobry moment, by zastanowić się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych.
Na ogół sklepy do ostatniej chwili trzymają w tajemnicy informację, co i czy w ogóle przygotowują specjalną ofertę z okazji Czarnego Piątku. Zdarza się, że akcja promocyjna powiązana z Black Friday rozpoczyna się wcześniej, dlatego warto śledzić profile sklepów w social media, by być na bieżąco.


Czy Czarny Piątek obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych?
Nie, choć początkowo Black Friday obejmował tylko sklepy stacjonarne, teraz specjalne oferty cenowe są dostępne również w sklepach internetowych. Zakupy online to nie tylko oszczędność czasu, ale i wygoda. Kupując na OleOle.pl możesz skorzystać z bezpłatnego transportu, szybkich rat 0% oraz szeregu Usług dodatkowych, takich jak np. wniesienie i podłączenie telewizora czy zmywarki.
Co z dostawą?
W sklepie internetowym OleOle! towary dostarczamy na terenie całego kraju. Kupując na OleOle.pl, możesz wybrać odpowiedni dzień i przedział godzinowy dostawy, a produkty o wartości powyżej lub równej 99 zł (z VAT) kwalifikują się do bezpłatnego transportu.


Promocje, z których skorzystasz już teraz
Nie musisz czekać do Czarnego Piątku, aby oszczędzać na zakupach. Sprawdź aktualne promocje w naszym sklepie. Warto z nich skorzystać już teraz! Dodatkowo staramy się, aby oferta OleOle! była najatrakcyjniejsza cenowo na polskim rynku. Jeśli okaże się, że jest inaczej wówczas zaproponujemy cenę naszych produktów niższą niż oferta cenowa innych e-sklepów. Dowiedz się więcej o Gwarancji niższej ceny

Zobacz modele: