Miksery ręczne

Które modele objęte są programem?

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy

Oferujemy Państwu możliwość wypróbowania nowo zakupionego produktu Kenwood, a w przypadku braku satysfakcji z jego użytkowania, możliwość zwrotu pieniędzy za ten produkt.

Mocny silnik 650 W Mikser Chefette Kenwood to połączenie mocy, najwyższej jakości materiałów wykonania, ergonomii i stylowego designu. Wytrzymały, 650-watowy silnik zapewnia doskonałe efekty pracy oraz umożliwia miksowanie większych porcji i twardszych mas. Teraz kreowanie perfekcyjnych ciast, ciasteczek, deserów, kremów, musów, a także domowego pieczywa i ciasta na pizzę, będzie prostsze i zajmie mniej czasu.

Regulacja prędkości pracy 7 poziomów prędkości i praca pulsacyjna pozwalają na tworzenie mas o dowolnej konsystencji. Umożliwia zarówno dynamiczne ubicie piany z białek, jak i delikatnie, wolne mieszanie, wymagających tego składników. Możesz dostosować prędkość miksowania do specyfiki przygotowywanej potrawy.

Niezbędne akcesoria

Profesjonalne akcesoria
Pozwolą z łatwością ubić białka jajek czy śmietanę. Niezwykle pomocne w przygotowaniu mas na ciasta, bezy, suflety, babeczki i domowe desery. W kilka chwil stworzą ciasta na naleśniki, omlety, placki i racuchy na codzienne śniadania. Wykonane ze stali nierdzewnej, ubijają równomiernie, napowietrzając masy oraz nadając im lekkiej i puszystej konsystencji.

Mieszadła do zagniatania
Szybko i bez wysiłku ugniatają ciasto na pieczywo, domowe wypieki, pączki, faworki, makaron czy domową pizzę. Dokładnie mieszają składniki, nadając masom perfekcyjną strukturę. Doskonałe do zagniatania ciasta drożdżowego i kruchego, które nie powinno być przygotowywane ręcznie.