Pół roku prania gratis od Miele!

Limity? Nie istnieją.

Poznaj innowacyjne pralki Miele W1
z automatycznym systemem dozowania.

Kup pralkę Miele W1 TwinDos 1) i otrzymaj voucher na Pół roku prania gratis! *

1Wybierz pralkę Miele TwinDos W1

2W pralce znajdziesz voucher na zestaw środków do prania

3Wejdź na stronę miele.pl/promo-twindos6 i zrealizuj voucher oraz zarejestruj pralkę podając nr seryjne

4Oczekuj na paczkę od kuriera

Regulamin promocji

Z Promocji „TwinDos6”, zgodnie z regulaminem, mogą skorzystać również Klienci którzy kupili produkty objęte promocją w okresie od 1 listopada 2019 r. do 19 lutego 2020 r.

1) Patent: EP 2 784 205

* Pierwszy zastaw środków (1 wkład UltraPhase1 i 1 wkład UltraPhase2) znajduje się w zakupionej pralce Miele W1. Pozostałe trzy wkłady (3szt. UltraPhase1 i 2szt. UltraPhase2) zostaną dostarczone po zrealizowaniu vouchera oraz rejestracji urządzenia.
Podstawa obliczeń: 28 tygodni przy 5 cyklach prania tygodniowo

Produkty w promocji

TwinDos

najlepszy na rynku system automatycznego dozowania płynnych detergentów

Rodzaj tkanin, wielkość załadunku i stopień zabrudzenia - wszystko to należy uwzględnić, aby prawidłowo dozować środek piorący. Brzmi to bardzo skomplikowanie. Dlatego pralka Miele zrobi to za Ciebie.

Żaden inny środek piorący w płynie nie pierze tak dokładnie zarówno tkanin białych, jak i kolorowych, jak 2-fazowy system Miele. Jest to spowodowane tym, że inne środki piorące w płynie nie zawierają wybielaczy, które usuwają trudne plamy. Wybielacz jest potrzebny do usunięcia uporczywych plam (z kawy, herbaty, soków owocowych, czerwonego wina).

Dozować może każdy. Dwufazowy system ma tylko pralka Miele W1 TwinDos.

Dla najlepszej skuteczności TwinDos dozuje UltraPhase 1 i UltraPhase 2 w optymalnym czasie podczas prania. Do białego czy do koloru – TwinDos z systemem 2–fazowym osiąga najlepsze rezultaty prania i zapewnia najlepszy system płynnych środków piorących na rynku.

Co zyskujesz dzięki TwinDos?

Co zyskujesz dzięki TwinDos?

 • Automatyczne, wygodne dozowanie "za naciśnięciem jednego przycisku"
 • Doskonały wynik prania dzięki dozowaniu odpowiedniej dawki detergentów
 • Do 30% oszczędności detergentów (według Öko-Institut e.V., Freiburg, 2013)
 • Doskonałe rezultaty prania dla białych i kolorowych tkanin
 • Perfekcyjna ilość dozowania
 • Brak ręcznego dozowania
Co zyskujesz dzięki TwinDos?

Co zyskujesz dzięki TwinDos?

 • Ochrona środowiska dzięki odmierzaniu precyzyjnej dawki detergentu
 • Dozowanie odpowiedniej dawki nawet przy użyciu innych środków niż Miele
 • Brak bezpośredniego kontaktu z chemią
 • Dzięki funkcji MobileControl* – informację o kończącym się środku możesz otrzymać na Twój telefon
 • Dzięki aplikacji Miele@mobile* już po dwóch kliknięciach zamówisz nowe środki do prania z dostawą pod wybrany adres

* w zależności od modelu

Wolność wyboru

Wolność wyboru

W przeciwieństwie do innych systemów, w pralkach Miele z funkcją TwinDos dowolne środki do prania można również dozować ręcznie. Szuflada na środki do prania jest dostępna we wszystkich modelach i w razie potrzeby można je dozować ręcznie.

Twoja korzyść: elastyczność i możliwość wyboru, nadal możesz stosować specjalistyczne detergenty jak płyn do prania puchu czy impregnat lub wybrać ulubiony proszek.

Najlepsze efekty prania

Dwufazowy system automatycznego dozowania TwinDos składający się z płynu UltraPhase1&2 to najlepszy system płynnych środków piorących na rynku – do tkanin białych i kolorowych. Potwierdza to analiza renomowanego Instytutu Hohenstein*.

* NR BADANIA HL 13.2.10991 – www.hohenstein.com
Miele - sprawdzona jakość
TwinDos

Poznaj jakość urządzeń Miele

Miele

Emaliowany front

Wyjątkowa powierzchnia

Firma Miele jako jedyny producent urządzeń domowych pokrywa emalią fronty wszystkich swoich pralek, suszarek i pralko-suszarek. Ta wysokiej jakości emalia jest odporna na zarysowania, korozję, kwasy i zasady, łatwa do czyszczenia i trwała, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym.

Miele

Najwyższa jakość Miele dla długiej żywotności

Nadzwyczajna jakość i żywotność

Aby spełnić najwyższe wymagania jakościowe, podczas opracowywania Miele sprawdza swoje urządzenia w ciężkim teście użytkowym. W takim teście urządzenia muszą prać przez 10000 godzin. Przeprowadza się przy tym ok. 5000 różnych programów. W odniesieniu do codziennego użytkowania odpowiada to ok. 5 programom tygodniowo o przeciętym czasie trwania 2 godzin - przez 20 lat.

Bęben SoftCare

Perfekcyjna pielęgnacja prania

Dzięki powierzchni bębna SoftCare Miele w formie plastra miodu, pomiędzy tekstyliami i ściankami bębna tworzy się cienka warstwa wody. Pranie ślizga się na niej łagodnie i jest w ten sposób optymalnie chronione. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Elementy niepożądane jak spinacze biurowe lub fiszbiny biustonoszy nie przedostaną się już więcej do pompy odpływowej.

Silnik ProfiEco

Oszczędny, efektywny i trwały!

W pralkach Miele stosowane są szczególnie mocne silniki. Silnik ProfiEco firmy Miele jest bardzo oszczędny i cichy. Jest energooszczędny i wyjątkowo trwały. Efektywne i komfortowe pranie przez wiele lat.