Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić?

Franek

Muzyka towarzyszy nam w zasadzie każdego dnia. Wiele osób nie może już sobie bez niej wyobrazić m.in. podróży komunikacją miejską. Wygodne słuchawki dobrej jakości to niezwykle przydatny gadżet, potrzebny nie tylko poza domem. Dzięki rozwojowi technologii Bluetooth stał się jeszcze praktyczniejszy. Jeśli masz już dosyć nieustannie plączących i psujących się przewodów, nie musisz się z nimi męczyć. W sprzedaży dostępnych jest jednak tak wiele modeli, że można stracić głowę. Nie wiesz, co wybrać? Podpowiadamy, jakie słuchawki bezprzewodowe kupić!

Bezprzewodowe słuchawki – typy i rodzaje

Słuchawki są niezwykle przydatne nie tylko relaksu, ale też nauki i pracy. By słuchać muzyki, audiobooka, ciekawego podcastu, wykładu czy ćwiczeń językowych, w przypadku modeli na kabel konieczne jest podłączenie się do komputera, smartfona lub innego odtwarzacza. Nawet jeśli posiada się urządzenia przenośne, plączące się przewody uniemożliwiają pełną swobodę. 

Sprzęt z klasycznymi słuchawkami trzeba mieć zawsze bezwzględnie przy sobie. Kable mogą zaczepić się o ubranie, klamkę lub inne przedmioty w otoczeniu. Przy mocniejszym szarpnięciu przypadkiem się odłączają czy nawet zrywają. Co więcej, przez intensywne użytkowanie często się po prostu psują. Ich nieustanne zwijanie i rozwijanie powoduje, że przewody wewnątrz łamią się lub rozrywają. Do tego kable zazwyczaj bardzo się plączą – zanim się je rozsupła, można stracić nawet kilkanaście minut!

Dzięki technologii Bluetooth, umożliwiającej komunikację krótkiego zasięgu, problemy tego typu w zasadzie przestały istnieć. Słuchawki bezprzewodowe nie wymagają żadnego podłączenia, dlatego w żaden sposób nie ograniczają ruchów. Po ich założeniu można bez obaw m.in. chodzić po mieszkaniu czy biurze, wygodnie ćwiczyć na siłowni lub robić zakupy. Takie rozwiązanie jest też bardzo przydatne w domu, np. podczas grania na komputerze albo konsoli. Brak dodatkowych kabli ułatwia pełne skupienie się na rozgrywce. Bezprzewodowe słuchawki świetnie sprawdzają się również przy oglądaniu filmów – dzięki nim można wygodnie położyć się na kanapie czy rozsiąść w fotelu. Większość urządzeń posiada dodatkowo mikrofon, więc z ich pomocą da się także prowadzić rozmowy przez telefon.

Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ nie trzeba już poświęcać od kilku do nawet kilkunastu minut na rozplątywaniu supłów na słuchawkach niedbale wrzuconych do kieszeni czy torby. Coraz więcej producentów smartfonów rezygnuje też ze standardowego wejścia mini Jack. Po co kupować specjalne przejściówki, gdy można w ogóle obyć się bez przewodów! Kable są tylko niepotrzebnym utrudnieniem, a do tego nieestetycznie wyglądają i zbierają brud.

W sprzedaży można znaleźć sporo różnych modeli, dlatego wiele osób ma dylemat, jakie słuchawki bezprzewodowe kupić. Na początek warto poznać wszystkie typy oraz rodzaje, by lepiej zrozumieć ich wady i zalety. Główny podział jest zależny od budowy, a co za tym idzie – sposobu noszenia urządzenia. Z tego względu wyróżnia się słuchawki nauszne oraz douszne.

Pierwszy typ to modele, w których głośniki są umieszczone w dużych muszlach, przylegających do małżowiny usznej, połączonych plastikowym lub metalowym pałąkiem. Mogą być:

  • otwarte – luźno przykładane do ucha. Gwarantują pełną wentylację, ale nie sprawdzają się w głośnych lokacjach. Najlepsze do codziennego użytkowania, pracy czy relaksu w domu. Ważą najmniej, ale gwarantują względnie najgorszą jakość dźwięku;
  • zamknięte (inaczej wokółuszne) – obejmują całe ucho i ciasno do niego przylegają. Izolują wszelkie zakłócenia z zewnątrz. Świetne do grania na komputerze czy słuchania muzyki w pociągu. Zapewniają świetny dźwięk, ale zazwyczaj są duże i dość ciężkie;
  • półotwarte – łączą cechy obu powyższych rodzajów. Wytłumiają zakłócenia, ale nie zakrywają całej małżowiny usznej. Bardzo popularne do używania na co dzień, np. w drodze do pracy czy na uczelnię. Emitują przyzwoity dźwięk i ważą mniej, niż modele zamknięte.

Ciekawą odmianą takich słuchawek są egzemplarze bezprzewodowe z opcją kabla. Dzięki temu można używać je na dwa sposoby, w zależności od aktualnych preferencji lub gdy akurat zapomni się ich naładować. Najczęściej są to droższe modele, ale w OleOle! znajdziesz propozycje w wyjątkowo opłacalnych cenach.

Drugim typem są słuchawki douszne. Tak jak sama nazwa wskazuje, wkłada się je do środka ucha. Zwykle są wykorzystywane podczas ćwiczeń, jazdy komunikacją miejską lub innych aktywności. Są lekkie, nie rzucają się w oczy i nie wytłumiają tak mocno dźwięków, jak modele nauszne (co bywa niebezpieczne, np. przy przechodzeniu przez ulicę). Wśród nich można wymienić odmiany:

  • douszne (wkładane poza kanał słuchowy) – dawniej rodzaj ten był najpopularniejszy, ale współcześnie jest coraz rzadziej spotykany. Słuchawki mają owalny kształt, przez co umieszcza się je w zagłębieniu małżowiny, tuż przy wejściu do kanału słuchowego. Są coraz mniej lubiane, ponieważ nie wytłumiają dźwięków z zewnątrz, mogą łatwo wypadać z uszu i są połączone między sobą cienkim przewodem. Mają jednak swoich zwolenników wśród osób, które nie lubią uczucia „zatkania” ucha lub mają bardzo wrażliwy słuch;
  • dokanałowe – posiadają specjalne gumowe nakładki, umożliwiające wsunięcie słuchawek do kanału słuchowego. W sprzedaży dostępne są warianty z przewodem, pałąkiem na szyję, zaczepem na ucho (popularne wśród sportowców) lub tzw. True Wireless, które nie posiadają żadnych połączeń. Z roku na rok stają się coraz powszechniejsze, ponieważ gwarantują pełną wygodę i zadowalającą jakość dźwięku.

Jak widać, każdy typ i rodzaj słuchawek bezprzewodowych ma swoje plusy oraz minusy. Nauszne mocniej wyciszają hałas z otoczenia, zwykle gwarantują lepszą jakość dźwięku i mają mocniejsze baterie. Douszne są w kolei bardzo dyskretne, niezwykle wygodne oraz absolutnie uniwersalne. Warto dokładnie przeanalizować wszystkie parametry i cechy, by wybrać dla siebie idealny model. Jak najbardziej można znaleźć warianty przystosowane do konkretnych zadać i sytuacji, a także dość uniwersalne urządzenia, które będą cieszyć swoją funkcjonalnością każdego dnia.

Wybór słuchawek bezprzewodowych – które specyfikacje są najważniejsze?

Jeśli już podjęło się decyzję, jaki rodzaj i typ będzie najlepszy, bardzo ważnym kryterium powinny też być specyfikacje. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, które z parametrów rzeczywiście mają wpływ na jakość dźwięku oraz ogólny komfort użytkowania. Wybór słuchawek bezprzewodowych warto poprzedzić dokładnym zapoznaniem się z opisem sprzętowym urządzenia. Co jednak oznaczają poszczególne wartości i które są najistotniejsze?

Na początek omówimy, co określa jakość dźwięku. Dobre słuchawki powinny przede wszystkim mieć wysokie pasmo przewodzenia. Wartość ta określa obsługiwane częstotliwości dźwięku i zwykle jest przedstawiana jako zakres herców (Hz). Im jest szerszy, tym słuchawki zagwarantują lepsze, bardziej realistyczne doznania. Modele z przedziałem 20-20000Hz mają już przyzwoitą jakość. Jeśli zakres jest ten większy (dolna granica jest niższa, a górna – wyższa), wtedy zadowolą nawet już tych nieco bardziej wymagających audiofilów.

Ważna jest również dynamika, mierzona w decybelach (dB), czyli czułość słuchawek. W praktyce oznacza moc, z jaką mogą grać. Im większa jest ta wartość, tym sprzęt może grać głośniej, bez potrzeby podwyższania poziomu głośności na podłączonym urządzeniu.

Nie bez znaczenia jest też impedancja, czyli wartość rezystancji dla prądu przemiennego, określona w ohmach (Ω). Ma w pewnym stopniu również wpływ na głośność oraz jakość dźwięku. Im więcej Ω, tym lepiej.

Niezwykle ważnym parametrem jest też oczywiście wersja Bluetooh. Nowoczesne modele obsługują generacje 4.0-5.0. Dzięki temu można bez problemu połączyć się z nowymi smartfonami, telewizorami czy komputerami.

Oprócz typowo technicznych specyfikacji ogromne znaczenie mają także te parametry, które w największym stopniu bezpośrednio wypływają na codzienne użytkowanie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zasięg. Słuchawki bezprzewodowe powinny umożliwić oddalenie się od sprzętu, z którym są połączone. Zazwyczaj odległość ta wynosi ok. 10 m, gorsze modele mogą ewentualnie oferować nieco mniej. 

Słuchawki bezprzewodowe nie są podłączone do prądu, dlatego posiadają baterie umożliwiające zdalną pracę. Zwykle pozwalają na ok. 4-15h użytkowania w przypadku dousznych oraz ok. 15-30h w nausznych. Oczywiście, najlepiej jest, by działały jak najdłużej. Wśród słuchawek dokanałowych, które zdecydowanie radzą sobie nieco gorzej pod tym względem, zdecydowanie najlepsze są modele z dodatkowym przewodem. True Wireless posiadają jednak specjalne, małe opakowania, które również mają wbudowaną baterię i po schowaniu słuchawek mogą je doładować. Zapewniają dodatkowe źródło energii na kilkanaście do nawet kilkudziesięciu godzin.

Zakup słuchawek bezprzewodowych – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujesz się już na zakup słuchawek bezprzewodowych, powinieneś jeszcze sprawdzić kilka dodatkowych kwestii. Nie wszystkie z nich są niezbędne czy szczególnie istotne, ale bez wątpienia mają wpływ na komfort użytkowania. Jakimi kryteriami warto się jeszcze kierować?

Bardzo ważne jest to, ile ważą bezprzewodowe słuchawki. Jeśli chce się je wykorzystywać do uprawiania sportu lub wielogodzinnej pracy przy komputerze, ciężkie modele będą niewygodne. W przypadku modeli nausznych, pałąk może wtedy niewygodnie uciskać głowę. Waga ma też znaczenie przy słuchawkach dousznych. Zbyt ciężkie mogą wysuwać się z ucha lub będą w nim po prostu źle leżeć.

Ważną funkcją jest też NFC0 (Near Field Communication), umożliwiające szybkie parowanie urządzeń. Modele posiadające tę opcję można błyskawicznie podłączyć, bez konieczności przeprowadzania kilkuetapowego procesu konfiguracji. To bardzo praktyczne udogodnienie, szczególnie dla osób, które często podłączają słuchawki do różnego sprzętu.

Większość nowoczesnych modeli oferuje również wodoodporność. Jest niezwykle ważna nie tylko w razie przypadkowego upuszczenia słuchawek, ale również podczas nagłych opadów deszczu. Dzięki temu można też bez obaw posłuchać muzyki np. w wannie!

Praktycznym udogodnieniem jest także wmontowany mikrofon. Przydaje się nie tylko graczom lubiącym rozgrywki online, ale też osobom chcącym prowadzić rozmowy telefoniczne z wolnymi rękami. Przy słuchaniu muzyki ze smartfona ktoś może przecież w każdej chwili zadzwonić – wtedy wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk na słuchawkach, by odebrać. Co więcej, mikrofon często też odpowiada za tzw. aktywne redukowanie szumów. Zbiera zakłócenia z zewnętrz, po czym je dodatkowo wycisza. Dzięki temu można w pełni cieszyć się muzyką nawet w zatłoczonym autobusie, centrum handlowym czy na przerwie w szkole.

Nie bez znaczenia jest też oczywiście wygląd sprzętu. Wiele osób zwraca szczególną uwagę na design słuchawek, szczególnie, jeśli chce je zakładać także poza domem. W ofercie OleOle! można znaleźć zarówno minimalistyczne, proste warianty, które dyskretnie dopasują się do stroju, ale też wyjątkowo efektowne modele. Mogą zachwycać kolorem, ciekawą formą lub zastosowaniem materiałów wysokiej jakości.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że wykorzystane tworzywa również mają duży wpływ nie tylko na wygląd, ale też komfort noszenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku modeli nausznych – skórzane słuchawki lepiej przylegają, przyjemnie leżą i ładniej się prezentują, ale mogą w czasie upału przyklejać się do uszu. Z kolei niezwykle wygodne, materiałowe bądź welurowe muszle mogą się szybko zniszczyć. W przypadku słuchawek dokanałowych, najlepsze są zdecydowanie sylikonowe wkładki, dopasowujące się do naturalnego kształtu ucha.

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić – polecane modele

Jeśli pomimo dokładnego reserachu nadal masz kłopot z podjęciem decyzji, jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, możesz zasugerować się opinią użytkowników. Modele cieszące się powodzeniem z reguły cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości i dobrze sprawują się podczas codziennego użytkowania. Przedstawiamy najpopularniejsze oraz najciekawsze bezprzewodowe słuchawki z naszej oferty!

Bezprzewodowe słuchawki nauszne

Jeden z bestsellerów OleOle!. Są bardzo przystępnym cenowo modelem od świetnego producenta. Jako model otwarty są niezwykle uniwersalne – sprawdzają się podczas słuchania muzyki, audiobooków czy podcastów, a nawet grania na komputerze czy oglądania filmów. Z powodzeniem można nosić je na zewnątrz podczas zakupów lub podróży komunikacją miejską, ale też zdają egzamin przy korzystaniu z komputera czy laptopa. Mają całkiem przyzwoite parametry, działają nawet do 16h, posiadają wbudowany mikrofon, aktywną redukcję szumów oraz regulację głośności. Przy tym słuchawki ważą stosunkowo niewiele i mają miękkie muszle, więc są wygodne w noszeniu. Do tego mają bardzo klasyczny, uniwersalny design.

słuchawki bezprzewodowe JBL TUNE 500BT (czarny)

Świetne bezprzewodowe słuchawki nauszne zamknięte. Wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Mają szersze pasmo przewodzenia (18-2000 Hz), dlatego zapewniają satysfakcjonującą jakość. Doskonale balansują basy oraz wyższe rejestry. Dzięki mikrofonowi z aktywną redukcją szumu oraz idealnie przylegającym muszlom pozwalają usłyszeć każdy dźwięk. Posiadają NFC, przez co w kilka sekund można sparować je z każdym sprzętem obsługującym Bluetooth. Da się je także podłączyć za pomocą klasycznego kabla z wejściem mini Jack. Bezprzewodowo działają aż do 25h. Są bardzo uniwersalne, więc z powodzeniem sprawdzą się w domu, jak i na zewnątrz.

słuchawki bezprzewodowe Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless

Niezwykle wygodne w noszeniu bezprzewodowe słuchawki półotwarte. Dobrze wyciszają zewnętrzne szumy, a przy tym ważą stosunkowo niewiele (170 gr). Posiadają całkiem dobre parametry, szczególnie na tak niską cenę. Zapewniają przyzwoity dźwięk, mają wbudowany mikrofon oraz regulowanie głośności. Świetnie sprawdzają się nie tylko do słuchania muzyki w komunikacji lub na spacerze, ale też podczas ćwiczenia na siłowni czy nawet biegania – muszle świetnie przylegają do głowy, dlatego ryzyko ich zsunięcia jest naprawdę niewielkie.

słuchawki bezprzewodowe Philips ActionFit TASH402BK/00

Budżetowa opcja, która jest zaskakująco przyzwoita. Proste, niedrogie słuchawki nauszne otwarte, które doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Posiadają mikrofon oraz regulowanie głośności. Są wygodne w noszeniu, ponieważ są lekkie i mają miękkie muszle, które świetnie przylegają do uszu, ale nie uciskają. Słuchawki działają na jednym ładowaniu nawet do 12h. Idealnie nadają się do oglądania filmów, pracy przy komputerze, a także słuchania muzyki czy audiobooków.

słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster JAM

Wariant zdecydowanie dla bardziej wymagających melomanów. Wyróżnia się szerokim pasmem przenoszenia (10-40000Hz) oraz świetną dynamiką (105dB). Słuchawki mają także przewód audio, więc można je klasycznie podłączyć. Nie posiadają może wielu dodatkowych udogodnień, ale gwarantują wspaniałą jakość dźwięku i wyjątkowe doznania. Mogą pracować aż do 30h na jednym ładowaniu. Ich stylowy design przyciąga wzrok, a budowa zapewnia wygodę nawet podczas długiego noszenia. Idealna opcja dla audiofilów.

słuchawki bezprzewodowe Beyerdynamic Aventho Wireless (czarny)

Bezprzewodowe słuchawki douszne

Tanie, a całkiem przyzwoite słuchawki douszne, wkładane do małżowiny usznej. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie są przekonane do wariantów wsuwanych do przewodu słuchowego. Sprawdzają się w różnych sytuacjach, także podczas uprawiania sportu, jazdy na rowerze itp. Gwarantują dobrą jakość dźwięku. Mają neutralny wygląd oraz wygodną regulację głośności.

słuchawki bezprzewodowe JBL TUNE 205BT (srebrny)

Wygodne w noszeniu słuchawki dokanałowe z pałąkiem na szyję. Posiadają dobre parametry i gwarantują zaskakująco satysfakcjonującą jakość dźwięku, jak na tak niską cenę. Można bez problemu podłączyć je do telefonu, komputera, telewizora oraz innych urządzeń. Sprawdzają się podczas pracy, a także relaksu czy aktywnego wypoczynku. Posiadają mikrofon i regulację głośności. Są kompatybilne z asystentami głosowymi – Siri oraz asystentem Google. Niewiele ważą (19 gr) i dobrze dopasowują się do wejścia kanału słuchowego, dzięki czemu nie wypadają z ucha. Wyróżniają się efektownym, złotym kolorem.

słuchawki bezprzewodowe Sony WI-C310 (złoty)

Słuchawki dokanałowe z dodatkowym zaczepem na uszy. Są absolutnie stabilne, dlatego najlepiej sprawdzają się w przypadku aktywnych osób i sportowców. Ich niska cena sprawia, że bez żalu można zakładać je nawet na bardzo intensywne treningi. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zbyt dużo wydawać na sprzęt, który może łatwo się uszkodzić. Słuchawki posiadają mikrofon oraz regulację głośności, a także gwarantują całkiem przyzwoity dźwięk. Wyróżniają się ciekawymi kolorami (w ofercie posiadamy model czerwony oraz niebieski). Dodatkowo w zestawie znajduje się etui na telefon.

słuchawki bezprzewodowe Platinet PM1075R (czerwony) + etui

Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki True Wireless. Niezwykle wygodne w noszeniu. Doskonale utrzymują się w uchu dzięki dodatkowej wypustce wsuwanej w zagłębienie małżowiny usznej. Ważą tylko 7 gr, dlatego nie sprawiają żadnego dyskomfortu, nawet jeśli długo się z nich korzysta. Gwarantują wyraźny, czysty i dobrze zbalansowany dźwięk, a do tego mają wytrzymałą baterię (aż do 18h). Posiadają wbudowany mikrofon i estetyczne, wygodne etui z opcją ładowania. Doskonale sprawdzają się w zasadzie w każdej sytuacji. Można korzystać z nich w domu, na mieście, w komunikacji miejskiej, na siłowni, w pracy itp. To droższa propozycja, ale jak najbardziej warta swojej ceny.

słuchawki bezprzewodowe Philips ActionFit TAST702BK/00

Bardzo dobry model True Wireless w przystępnej cenie. Zapewnia satysfakcjonującą jakość dźwięku. Słuchawki są wygodne w noszeniu i dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bez problemu łączą się z różnym sprzętem. Posiadają wbudowany mikrofon oraz etui ładujące do 12h. Świetnie sprawdzają się w codziennych sytuacjach. W tej cenie są zdecydowanie jednymi z najlepszych słuchawek bezprzewodowych dousznych dostępnych na rynku. 

słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM

Najnowszy model słuchawek bezprzewodowych True Wireless dedykowanych do sprzętów marki Apple (iPhone, iPod, iPad, MacBook, Apple TV itp.). Posiadają wbudowany mikrofon z aktywną redukcja szumów oraz etui ładujące. Gwarantują wysoką jakość dźwięku i świetnie leżą w uchu. Producent był pionierem w tej technologii, dlatego jego produkty mają wielu fanów – w szczególności wśród osób, które posiadają oczywiście jeszcze inne urządzenia Apple. Sprzęt jest dość kosztowny, ale jest o wiele nowocześniejszą wersją poprzedniego modelu AirPodsów, więc warto w niego zainwestować.

słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro

Gratka dla prawdziwych audiofilów. Słuchawki bezprzewodowe dorównujące jakością dźwięku klasycznym modelom przewodowym. Wyróżniają się szerokim pasmem przewodzenia (5-21000Hz) oraz wysoką dynamiką (107dB). Gwarantują zachwycające wrażenia. Dodatkowo posiadają wbudowany mikrofon, aktywne tłumienie zakłóceń oraz regulację głośności. Działają do 7h, ale etui z opcją ładowania gwarantuje dodatkowe zasilanie przez 28h. Słuchawki oraz ich pudełeczko są wykonane z największą dbałością o szczegóły i zachwycają stylowym designem. Prawdziwie ekskluzywny produkt dla najbardziej wymagających.

słuchawki bezprzewodowe Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 (czarny)

Mamy nadzieję, że nasz artykuł nieco rozwiał Twoje wątpliwości i pomoże Ci wybrać idealne słuchawki bezprzewodowe. Zapoznaj się z pełną ofertą OleOle!, by poznać nasze wszystkie propozycje. Przefiltruj produkty z pomocą wygodnego formularza z boku, by szybciej odszukać modele danego typu i rodzaju, z konkretnymi funkcjami oraz cechami. Proponujemy świetne warianty z każdej kategorii, w różnych przedziałach cenowych, dlatego na pewno uda Ci się znaleźć coś ciekawego. Porównaj najlepsze z nich i zamów bezprzewodowe słuchawki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!


Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!