Przejdź do opisu produktu

Legowisko PetKit Cozy

legowisko

PetKit
nr kat.
1244042

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Dziś zadzwoń i zamów do 22!

Opis produktu

Inteligentne legowisko z termoregulacją PetKit

PetKit Cozy zadba o wypoczynek Twojego pupila. Legowisko posiada funkcję termoregulacji, dzięki czemu Twojemu zwierzakowi nie będzie ani za ciepło ani za zimno. Możliwość kontrolowania urządzenia za pośrednictwem aplikacji ułatwia użytkowanie i zapewnia dostęp do różnego rodzaju funkcji i ustawień.


Komfort

Otwarcie w kształcie litery L ułatwia zwierzakowi wejście i wyjście z legowiska. Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania temperaturą, w domu zawsze będzie sucho, a wilgoć nie będzie się zbierać na ściankach legowiska. Skroplona woda jest zbierana w wielofunkcyjnej bazie. Dwukierunkowa wentylacja zadba o swobodny przepływ powietrza. Mata została wykonana z pianki z funkcją pamięci, dzięki czemu Twojemu pupilowi będzie wygodnie. Dolna część maty jest wykończona materiałem antypoślizgowym, co zapobiega jej przemieszczaniu się.


Zdalne sterowanie

PetKit Cozy może być kontrolowane za pomocą aplikacji. Możesz, na przykład, ustawić odpowiednią temperaturę. Dzięki czujnikom umieszczonym wewnątrz, możesz śledzić za pośrednictwem aplikacji, czy Twój zwierzak odpoczywa w danym momencie w legowisku. To nie wszystko! Aplikacja PetKit umożliwia również włączenie lub wyłączenie urządzenia, bez względu na to gdzie jesteś. 

Specyfikacja:
  • Producent: PetKit
  • Nazwa: PetKit Cozy
  • Wymiary: 496 x 418 x 406 cm
  • Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi
  • Moc znamionowa: 17.4W / 2900MA
  • Przeznaczenie: małe i średnie zwierzęta

Dane techniczne

legowisko PetKit Cozy

Producent/Importer   
Nazwa producenta / importera  INNPRO Robert Błędowski
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących PetKit Cozy, wpisz 1244042 w wyszukiwarce oleole.pl.